В Рубежном судье за коррупционное правонарушение присудили 850 гривен штрафа

 

По инициативе прокуратуры Луганской области уполномоченными лицами Управления защиты экономики в Луганской области Департамента защиты экономики Национальной полиции Украины в конце мая 2017 составлен протокол об административном правонарушении, связанным с коррупцией в отношении судьи Брянковского городского суда Луганской области, которая временно прикреплена к Рубежанскому городскому суду Луганской области.  Сообщает пресс-служба прокуратуры Луганской области.

Согласно протоколу, субъект декларирования без уважительных причин несвоевременно подала декларацию лица, уполномоченного на выполнение функций государства или местного самоуправления  за 2015 год.

 

Благодаря принципиальной позиции прокурора и собранным доказательствам, постановлением Рубежанского городского суда Луганской области от 10.08.2017 судья признана виновной в совершении административного правонарушения, предусмотренного ч. 1 ст. 172-6 КУоАП и наложено взыскание в виде штрафа в размере 850 грн.

 

____________________________________________

 

Ст. 172-6  Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП)

Несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, —

тягне за собою накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента або про суттєві зміни у майновому стані —

тягне за собою накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Дії, передбачені частиною першою або другою, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за такі ж порушення, —

тягнуть за собою накладення штрафу від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією доходу чи винагороди та з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю строком на один рік.

Подання завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, —

тягне за собою накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Примітка. Суб’єктом правопорушень у цій статті є особи, які відповідно до частин першої та другої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» зобов’язані подавати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Відповідальність за цією статтею за подання завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, стосовно майна або іншого об’єкта декларування, що має вартість, настає у випадку, якщо такі відомості відрізняються від достовірних на суму від 100 до 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *