Депутат польського Сейму від ультраправих сил зажадав депортувати всіх українців з країни.
«Пора запустити програму повернення українців з Польщі в Україну. Всі повинні туди повернутися», — заявив Януш Ковальський.
Зазначимо, що до недавнього часу Ковальський перебував у партії «Право і справедливість» і регулярно виступав із жорсткою критикою України та Володимира Зеленського. Однак у квітні його змусили покинути партію через зв’язки з криптовалютною біржею, яка заблокувала кошти клієнтів.
