Гайдай такий як є — в бронежилеті з охороною за сотню км від Луганської області

Не всі мешканці Луганської області схвально підтримують 3,5-річну пафосну діяльність Сергія Гайдая, вже звільненого з посади голови Луганської областної державної адмінстрації (ВЦА-ВА). Позитивно не схвалюють діяльність екс-очільника Луганщини і частина народних депутатів України, які у кількості 319! осіб ще 3 червня 2021 року підримали звіт тимчасової слідчої комісії щодо пожеж і за звільнення Гайдая. Повідомляє ZARAZ.INFO

Активним борцем з (без)діяльністю Гайдая відмітилась народна депутатка України Марьяна Безуглая, яка стосовно звільнення очільника Луганщини на своїй сторінці в фейсбук написала наступне:

«ПРЕЗИДЕНТ ЗВІЛЬНИВ С.ГАЙДАЯ З ПОСАДИ ГОЛОВИ ЛУГАНСЬКОЇ ОВА

Думала, як написати, формально, стримано, чи описати весь нелегкий шлях та історію… Ех… Ще й зробила кілька версій публікації, чи як насолодитися? Помстою? Чи оплакувати втрачений час? Згадувати драми і трагедії Лисичанська? Фортифікаційні укріплення луганських міст, яких не було? «Хороші» звіти, які можна було перевірити тільки проживши в зоні бойових дій? Хамство?

Оплакувати наших людей…

Є як є.

Летючий очільник, який не був зі своєю областю в найскладніші часи і який інерційно ще повештався на посаді, йде геть. А от правоохоронні органи, сподіваюсь, доопрацюють.

Таке.

На фото: В бронежилеті з охороною за сотню км від Луганської області, то звісно, героїчно«.

Фото зі сторінки в фейсбук Марьяни Безуглої/ Сергій Гайдай

Редакція ZARAZ.INFO також звертало увагу читачів, що Сергій Гайдай екіпірований в броніжилет і інші захисні антуражи десь у глибокому тилу (у м. Дніпро?- ред.) давав інтервю в день журналіста 2022 року журналістам, які не були одягнені в захисне спорядження.