Гайдай зрадив Зеленського, збрехав народу, боїться фронту та Кличка!

Екс- голова Луганської обласної державної адміністрації Сергій Гайдай своєю відмовою бути головою Київської міської державної адміністрарції суперечить своїм попереднім словам, що виконає «будь-яке доручення президента і готовий їхати на любий напрямок фронту». Чим фактично підтвердив свою брехню народу, зрадив президента В. Зеленського і боїться фронту і В. Кличка. Повідомляє ZARAZ.INFO.

Ввечері 15 червня газета «Дзеркало тижня» повідомила:

«На Банковій триває активне обговорення питання ухвалення президентом рішення про зняття з посади голови КМДА Віталія Кличка, а також начальника Київської міської військової адміністрації Сергія Попка. Внаслідок чого обидві посади може обійняти одна довірена особа президента.

Йшлося про основного кандидата на посаду — ексглаву Луганської обласної військової адміністрації Сергія Гайдая, та запасного – міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишин.

Але, за інформацією ZN.UA, сьогодні ввечері обидва кандидати відмовилися від посади, тому «зачистка» столиці поки призупинена».

Раніше голова Луганської обласної державної адміністрації Сергій Гайдай в різних ефірах телебачення і радіо заявляв, що під час війни він виконає будь-яке доручення президента і готовий їхати на любий напрямок фронту.

В ефірі 5-го телеканалу в февралі 2023 року Сергій Гайдай заявив наступне: «Як член президентської команди, а особливо під час війни, я виконаю будь-яке доручення президента, тим паче, ще раз говорю- зараз війна. І якщо він скаже, що треба їхати на якійсь напрямок фронту, трохи інші виконувати певні завдання, я поїду і буду виконувати, так само їх ретельно«. (дивіться нижче відео).

В ефірі радіо «НВ» Гайдай казав наступне: «Дивіться зараз іде війна тому якщо президент вирішить завтра, чи сьогодні, чи через тиждень знайти мені якусь посаду, зовсім не ту про яку говорять всі, то я погоджусь. Тому. що йде війна і під час війни ні хто не сперечається«. (дивіться нижче відео).

Відео в ютуб ZARAZ.INFO / Гайдай зрадив Зеленського, боїться фронту та Кличка, збрехав народу — відмовою бути головою КМДА

***

DONATE

Підтримайте редакцію ZARAZ.INFO

Рахунок № UA383047950000026002053729142

в АТ КБ «ПРИВАТБАНК»

(ЄДРПОУ банку 14360570, код банку 304795)

валюта UAH

отримувач: ГС “ГРОМАДСЬКИЙ IНСТИТУТ РЕГIОНАЛЬНИХ ПРОБЛЕМ”

ЄДРПОУ/ДРФО 42889473

Призначення платежу: підтримка статутної діяльності

***