Надійка з Станиці-Луганської вперше побачила виставу організовану для дітей переселенців в Полтаві. (Відео)

Для дітей переселенців та жителів Полтави місцевий музично-драматичний театр
імені М. В. Гоголя за підтримки обласної адміністрації організовує безкоштовні виїзні вистави.
Повідомляє ZARAZ.INFO

«Всі миші люблять сир»- таким театральним дійством розпочалися безкоштовні виїзні вистави для дітей переселенців та жителів Полтави.

Дітлахи були зачаровані подіями на сцені. У звязку з тривалою перервою актори и глядачі скучили один за одним і під час чарівного дійства разом танцювали, пригали, топали і хлопали в долоні.

Мати Тетяна маленької глядачки Надійки розповіла: “Ми родина з Станиці- Луганської. Надійка вперший раз на такій виставі. Нам дуже сподобалось, Все дуже весело, все професійно. Все дуже гарно. Дуже дякуємо”.

Маленька глядачка на уточнююче питання – А тобі сподобалось? Відповіла: “Да”. (Дивиться відео).

Відео телеканул в ютуб ZARAZ.INFO / Маленькая Надежда из Станицы-Луганской увидела впервые спектакль в Полтаве организованный для переселенцев

Головний режесер Полтавського музично-драматичного театруімені М. В. Гоголя, заслужений діяч містецтв України Владіслав Шевченко розповів: “В рамках ініціативи губернатора Полтавсьької області Дмитра Луніна театр Гололя зараз забезпечує такий культурний фронт для внутрішньо-переміщених осіб. Ми почали акцію. Заплановано більше 10 казок, і ми покажемо для людей які зараз перебувають в місті Полтава. Це будуть різні заходи, різдні дні, різні назви”.

Довідково, найближчим часом планується провести ще 7 різних вистав: 

20 червня – «Всі миші люблять сир»; 27 червня – «Кіт у чоботях». Деталі про місце і час проведення – за контактним номером телефону +380999803874 (Оксана).

24 червня – «Всі миші люблять сир»; 7 липня – «Малюк та Карлсон». Деталі про місце і час проведення – за контактним номером телефону +380506635929 (Людмила).

29 червня – «Всі миші люблять сир». Деталі про місце і час проведення – за контактним номером телефону +380996825898 (Анна). 

30 червня – «Всі миші люблять сир». Деталі про місце і час проведення – за контактним номером телефону +380503464489 (Олександр).

6 липня – «Кіт у чоботях». Деталі про місце і час проведення – за контактним номером телефону +380951003775 (Юлія).