Не війсковий, а поліцейский- новим головою Луганської ОВА призначено Артема Лисогора

Президент України Володимир Зеленський призначив Артема Лисогора головою Луганської облдержадміністрації. Про це повідомляє пресс-служба Кабміну.

(Фото обкладинки Нацполіції України/ Артем Лисогор).

“Підтримано проекти Указів Президента України про призначення Артема Лисогора головою Луганської обласної державної адміністрації”, – йдеться в повідомленні. 

Артем Лисогор народився 25 квітня 1983 року у місті Дніпро. Службу в органах внутрішніх справ розпочав з липня 2000 курсантом Національного університету внутрішніх справ. 

З липня 2004 став працювати слідчим спочатку Амур-Нижньодніпровського, потім Бабушкінського районних відділів Дніпропетровського міського управління УМВС.  

З грудня 2008 був призначений до Управління громадської безпеки ГУМВС в Дніпропетровській області, де працював на посадах від старшого інспектора до начальника відділу забезпечення масових заходів.  

З 2015 року служив у полку особливого призначення «Дніпро-1» заступником командира роти, а з 5 липня 2016 підполковник поліції виконував обов’язки заступника начальника Головного управління Національної поліції в Житомирській області, відповідав за забезпечення громадської безпеки та публічного правопорядку ( при цьому посаду начальника Житомирського обласного управління Нацполіції займав його земляк з Дніпра – Вячеслав Печененко).

За вказівкою командуючого Операції Об’єднаних Сил 20 лютого 2022  відбув у Луганську область до міста Щастя для організації роботи додаткових підрозділів, сформованих із батальйонів. 25 лютого прибув до командного пункту у Сєвєродонецьку та допомагав обороняти населені пункти навколо міста. 

В березні 2022 полковник Артем Лисогор отримав орден «За мужність» ІІІ ступеня від Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України. 

Нагадаємо, що голова Сєвєодонецької війскової адміністрації Александр Стрюк має теж дніпропетровський слід в біграфії, а саме квартиру в Дніпрі – 101,7 м. кв. набуту в 2011 році і командирований на цю посаду з посади в ГУ СБУ з АР Крим в серпні 2020 року.

Також нагадеємо, що раніше речник президента Сергій Нікіфоров повідомляв, що новим очільником Луганської ОВА може стати військовий.