Пригожин визнав провал армії РФ в Україні та висміяв путінську “денацифікацію” та “демілітаризацію”

Ватажок ПВК “Вагнер”, яка закупила у Китаю амуніції на 2 мільйони доларів, Євген Пригожин заявив, про провал усіх цілей “спецоперації” і визнав українську армію однією з найсильніших у світі. Пише Апостроф.

“Спецоперація робилася задля денацифікації та демілітаризації. Таким чином, денацифікація України, про яку ми говорили, зробила Україну нацією, відомою всім у всьому світі. Це щодо денацифікації. Тепер – щодо демілітаризації. Якщо вони мали на початок спецоперації умовних 500 танків – тепер вони мають 5 тисяч танків. Якщо в них вміло воювати 20 тисяч людей, то тепер вміє воювати 400 тисяч людей. Як ми її демілітаризували? Виходить, що навпаки – ми її навіть мілітаризували”, – сказав Пригожин.

Крім того, він публічно виступив проти можливого застосування Росією ядерної зброї в Україні.

“Ми вчинили бійку. Що таке ядерний конфлікт? Ось є сусіди. Вони посварилися. Ти можеш сусідові розбити морду. Можеш розбити посуд. Всяке буває. Але якщо тебе сусід послав на три літери, а ти взяв сокиру і в’ї..ав йому по голові – то це вже така собі ситуація, дивна. Ось ядерна бомба – це сокира. Не треба за сусідом бігати з сокирою. Треба чесно або йому п…лів вставити, або зізнатися, що він тобі вставив. Треба на полі бою доводити свою правоту, а не бігати з сокирою – ядерною бомбою”, – заявив Пригожин.

Видання chas.news пише. Росія провалила усі оголошені цілі вторгнення в Україну і тепер їй загрожує поразка. Про це заявив ватажок ПВК «Вагнер» в інтерв’ю одному з російських пропагандистів.

Зокрема, він нагадав, про усі великі поразки армії рф — під Києвом, Ізюмом та Херсоном та зробив висновок, що «у нас все не складається»

«Підійшли до Києва, потім російською мовою кажу, – обісрались і відійшли. Потім до Херсона – обісрались та відійшли. Після цього чи до цього – Ізюм, Червоний Лиман. І якось у нас все не складається», — сказав він.

Також він заявив, що окупована частина Донбасу під контролем росіян розграбовується і знаходиться «у сраці».