Закупівля для шкіл із переплатою на 700 тисяч гривень: у Києві оголосили підозру посадовиці комунального підприємства.
Поліція встановила, що під час закупівлі обладнання для біологічних кабінетів київських шкіл на 6,7 млн грн допустили переплату майже в 700 тисяч гривень. Експертиза показала, що ринкова вартість аналогічного обладнання на той час становила близько 6 млн грн.
Слідство вважає, що посадовиця комунального підприємства не перевірила обґрунтованість ціни та сприяла укладенню договору, внаслідок чого бюджету Києва завдали збитків.

