Site icon ZARAZ.INFO

У Києві посадовицю КП підозрюють у розтраті 700 тисяч гривень на шкільному обладнанні

Закупівля для шкіл із переплатою на 700 тисяч гривень: у Києві оголосили підозру посадовиці комунального підприємства.

Поліція встановила, що під час закупівлі обладнання для біологічних кабінетів київських шкіл на 6,7 млн грн допустили переплату майже в 700 тисяч гривень. Експертиза показала, що ринкова вартість аналогічного обладнання на той час становила близько 6 млн грн.

Слідство вважає, що посадовиця комунального підприємства не перевірила обґрунтованість ціни та сприяла укладенню договору, внаслідок чого бюджету Києва завдали збитків.

Exit mobile version