В Україні можуть запровадити новий механізм забезпечення переселенців житлом

В уряді обговорили порядок передачі арештованого і переданого АРМА майна для забезпечення переселенців житло.

Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки.

Ідея нового механізму полягає в тому, що поки йде розслідування кримінальних справ до остаточного рішення суду щодо того чи іншого арештованого об’єкта, буде оголошено конкурс на відбір керуючого таким майном з умовою того, що частина такого об’єкта має передаватися на потреби ВПО.

Перша віце-прем’єр-міністр – міністр економіки Юлія Свириденко зазначила, що доступ до таких конкурсів мають отримати як приватні, так і державні підприємства.

“Міністерства можуть виходити на такі конкурси через держпідприємства, які є в їх підпорядкуванні. Держава зацікавлена у збереженні та функціонуванні цих об’єктів”, – додала вона.

Зараз в розпорядженні Агентства знаходиться близько 80 об’єктів нерухомості, які можуть бути виставлені на конкурс з пошуку нових керуючих. Серед них – готелі та бази відпочинку.

“До складу кожного готелю або бази відпочинку може входити кілька об’єктів нерухомості. Обов’язковою умовою таких конкурсів буде те, що новий керуючий повинен забезпечити передачу 10-20% від номерного фонду на потреби внутрішньо переміщених осіб”, – додав тимчасово виконуючий обов’язки Голови Агентства з розшуку та менеджменту активів Дмитро Жоравович.

(Фото з відкритих джерел Інтернет).