Власенко пояснив, навіщо Сєвєродонецькій райдержадміністрації автівка «Opel Zafira Life» за 50 тисяч доларів

Після публікацїї матеріалу ZARAZ.INFO «Автомобіль за 2 млн грн забажало купити керівництво Сєвєродонецької райдержадміністрації, коли в районі закривають школи з подібним річним бюджетом» з зауваженням «В закупівельній документації не зазначено для яких саме потреб і чому саме потрібна така специфічна і не дуже розповсюджена марка автомобіля Opel Zafira Life»  керівник Сєвєродонецької районної державної адміністрації Луганської області Роман Власенко прокоментував навіщо адміністрації автівка за майже 2 млн грн, але що цікаво — другому виданню, при тому що в переписки в коментарях під публікацією в фейсбук редакція ZARAZ.INFO повідомила самому Власенко, що тільки «За» публікацію коментарів і позиції з цього приводу чиновників адмінстрації.

«Купуємо бус! Бус пасажирський на 9 місць, задні сидіння знімаються, зараз будемо використовувати для перевозки гуманітарної допомоги в наших ХАБах, а після деокупації будемо використовувати на Луганщині і для вантажів, і для перевезення людей», — пояснив Власенко виданню «Сєвєродонецьк онлайн».

Читайте: Старобільска райадміністрація одночасно з Сєвєродонецькою забажала купити собі автомобільчик за «мільончик» з доставкою у Київ!

Скріншот публікації з сайту «Сєвєродонецьк онлайн»

.