Власенко пояснив, навіщо Сєвєродонецькій райдержадміністрації автівка “Opel Zafira Life” за 50 тисяч доларів

Після публікацїї матеріалу ZARAZ.INFO “Автомобіль за 2 млн грн забажало купити керівництво Сєвєродонецької райдержадміністрації, коли в районі закривають школи з подібним річним бюджетом” з зауваженням “В закупівельній документації не зазначено для яких саме потреб і чому саме потрібна така специфічна і не дуже розповсюджена марка автомобіля Opel Zafira Life”  керівник Сєвєродонецької районної державної адміністрації Луганської області Роман Власенко прокоментував навіщо адміністрації автівка за майже 2 млн грн, але що цікаво – другому виданню, при тому що в переписки в коментарях під публікацією в фейсбук редакція ZARAZ.INFO повідомила самому Власенко, що тільки “За” публікацію коментарів і позиції з цього приводу чиновників адмінстрації.

«Купуємо бус! Бус пасажирський на 9 місць, задні сидіння знімаються, зараз будемо використовувати для перевозки гуманітарної допомоги в наших ХАБах, а після деокупації будемо використовувати на Луганщині і для вантажів, і для перевезення людей», – пояснив Власенко виданню «Сєвєродонецьк онлайн».

Читайте: Старобільска райадміністрація одночасно з Сєвєродонецькою забажала купити собі автомобільчик за «мільончик» з доставкою у Київ!

Скріншот публікації з сайту “Сєвєродонецьк онлайн”

.