«Всеукраїнський Пункт Об’єднання» для переселенців відкрився в Полтаві на передодні Пасхи

На передодні Пасхи, 15-го квітня громадська організація «ВПО України» відкрила черговий «Всеукраїнський Пункт Об’єднання» в місті Полтаві на вулиці Соборності,14, в якому будуть допомагати внутрішньо-переміщеним особам, які через війну змушені були залишити рідні домівки та опинилися в Полтавській області. Повідомляє ZARAZ.INFO

В Україні вже відкрили 16 подібних філій – у Черкаській, Харківській, Дніпропетровській та інших областях України. На Полтавщині це – перший, але планують відкрити у Кременчуці, Лубнах.

У відкритому «ПунктІ Об’єднання» переселенцям надаватимуть юридичну та психологічну допомогу, консультуватимуть із питань надання медичної допомоги, знаходитимуть житло та роботу тощо. Працюватиме він із понеділка по п’ятницю з 10:00 до 17:00, а в суботу – з 11:00 до 14:00.

Відео телеканалу в ютуб ZARAZ.INFO/ «Всеукраїнський Пункт Об’єднання» для переселенців відкрився в Полтаві

«Ми доносимо людям головний меседж – у нас не гуманітарний хаб. Продукти – це важливо, але до нас приходьте по більш важливих питаннях. Вже потрібно говорити про інші питання – про роботу, юридичні запити, медична допомога. Треба доносити переселенцям інформацію про всі можливості, які у них є, тому що часто люди про це навіть не знають, — пояснює переселенець із Луганська, народний депутат Максим Ткаченко, засновник громадської організації «ВПО України».

У Полтаві представництво громадської організації «ВПО України» очолить Світлана Свищева. У області її найбільше знають, як керівницю проекту «Сорочинський ярмарок».

-Наші двері завжди будуть відкриті, те, чим я, як керівник зможу допомогти внутрішньо переміщеним особам – все зробимо! – говорить Світлана Свищева.

Фото ZARAZ.INFO/ на передодні Пасхальних свят переселенцям дали пасхи від ГО «ВПО України»