Site icon ZARAZ.INFO

Які проблеми переселенців обговорювались представниками ГО ВПО “України” на з’їзді-форумі “Громадянське суспільство і волонтерство під час війни: Ефективність, виклики та перспективи” (+Відео)

21 червня в Києві зібралися разом активісти, волонтери громадської організації ГО «ВПО України» з різних регіонів країни на загальний з’їзд-форум “Громадянське суспільство і волонтерство під час війни: Ефективність, виклики та перспективи” , щоб поділитися набутим досвідом і планами на майбутнє, поспілкуватися зі співзасновниками об’єднання та відсвяткувати другу річницю роботи ГО «ВПО України».

Читайте і дивіться першу частину інформації про захід за посиланням: В Києві відбувся форум ГО “ВПО України” – “Громадянське суспільство і волонтерство під час війни: Ефективність, виклики та перспективи” (Відео1)

Співзасновники ГО «ВПО України» Максим Ткаченко, Сергій Козир і Руслан Горбенко підбили підсумки роботи організації та надихнули присутніх на ще більшу результативність у допомозі та підтримці переселенців. Також під час відкритої дискусії вони обгоорювали різні питання які стосуються переселенців.

Відео/ Про психологічні послуги для ВПО розповідає співзасновник ГО “ВПО України” Максим Ткаченко на форумі

Відео/ “ВПО -частина мого життя”- розповідають В. Войцехівський і В. Неклюдов на форумі ГО “ВПО України”
Відео/ Питання до Верещук “Хто в областях постійно займається ВПО” ставить М.Ткаченко на форумі
Відео/ Ми плануємо багато різних заходів до кінця року, – Максим Ткаченко на з’їзді ГО “ВПО України”

На форум завітали Віце-прем’єр-міністерка Ірина Верещук та представниця Уповноваженого з прав громадян Ольга Алтуніна для обговорення актуальних запитів суспільства та справедливості до переселенців. Волонтери з усіх міст ставили важливі питання та висловлювали свої думки щодо покращення роботи різних державних програм. Обговорили запити переселенців, які ще не були задоволені, труднощі, які виникали, та як їх вдалося подолати.

Переселенки, які зараз мешкають в Тернопільській області задали питання Ірині Верещук. Ана Мрічка спитала: “Чи можливо продовження виплат для ВПО?” Відповідь дивіться у відео.

Відео/ Переселенці питають Верещук:”Чому виплати для ВПО прекратили і чи можливо їх відновити?” ВІДПОВІДЬ
Відео/ Про місцеві бюджети, Комфортні для чиновників Ради ВПО спитала Верещук Світлана Свищева з Полтавщини
Відео/ “Чи є дієвий вплив на голів ОВА, які не хочуть…”- спитала Верещук Мар’яна Оніщенко з Черкащини
Відео/ Питання Ірині Верещук про повернення переселенців і чи не пов’язане це з скороченням виплат ВПО

Однією з головних тем заходу була співпраця з міжнародними організаціями для розширення можливостей підтримки переселенців. Представниця NRC Аліні Москаленко дала цікаву доповідь з цього приводу.

Присутні народні депутати та керівники регіональних осередків Павло Фролов, Владлен Неклюдов, Віталій Войцехівський, Олег Арсенюк, разом із колегою Олександром Юрченком поділилися результатами парламентської роботи щодо захисту прав переселенців та висловили готовність і надалі докладати всіх зусиль, щоб полегшити життя ВПО.

На прикінці форуму журналіст редакції ZARAZ.INFO поцікавився у деяких учасників форуму про їх враження/оцінку заходу і чи потрібні такі з’їзди.

Відео/ “Такі західи потрібні, щоб будувати плани і ідеї”- учасник форуму ГО “ВПО України” Андрій Зайченко
Відео/”Найдієвіша організація переселенців”,- учасник форуму ГО “ВПО України Олександр Юрченко
Відео/ “Волонтери побачили подальший розвиток ГО “ВПО України”,- учасниця форуму Світлана Вишневська
Відео/ “Я радий, що можу внести свій внесок допомогти переселенцям”,- учасник форуму ГО “ВПО України” футболіст І. Бєланов

Два роки роботи організації – це тільки початок! Роботи багато, планів у активістів ГО «ВПО України» ще більше. Учасники форуму-з’їзду повернулись до своїх регіональних осередків з купою корисних ідей, планів, маленьких і великих задач.

Сподіваємося, ви відчуєте нашу наснагу вже скоро.

Актив ГО “ВПО України” дякує всім учасникам і партнерам за активну участь і підтримку! Разом можно зробити ще більше для спільноти переселенців.

Exit mobile version