12 січня вистава «За межами страху», за участі театру Запорізька нова драма

Інтерактивна вистава «За межами страху (текстові імпровізації)», за участі акторів театру Запорізька нова драма 12.01.2017р.

12 cічня о 16:00 у Кризовому медіа-центрі «Сіверський Донець» в межах проекту «Театральная Лабораторія: за межами страху» відбудеться показ інтерективної вистави «За межами страху (текстові імпровізації)», за участі акторів театру Запорізька нова драма. Повідомляє www.zaraz.info.

Проект «Театральна Лабораторія» створений з метою створити осередки сучасного театру в шести прифронтових містах: Старобільськ, Краматорськ, Покровськ, Бахмут, Сєвєродонецьк, Маріуполь. Для цього на першому етапі проекту в містах-учасниках відбирають команди людей, які в подальшому будуть займатися створенням унікального театрального продукту. Записатись у команди можна, заповнивши аплікаційну форму в письмовому вигляді після вистави, або на сторінці проекту у соцмережах. 

Другий етап проекту (23-29 січня 2017 р.) передбачає приїзд команд учасників та тренерів до Запоріжжя. Протягом шести днів тренери читають лекції та проводять практичний інтенсив із сучасного українського театру. Учасники починають створювати свої вистави. 

Третій етап (лютий 2017 року) передбачає самостійну роботу команд у рідних містах над кінцевим продуктом. Один з шести тренерів, обраних кожною командою, матиме можливість приїздити до своєї команди, аби консультувати та допомогати у створенні вистави. 

Який результат нас цікавить? В локальному сенсі – створення унікального театрального продукту, що буде відповідати стандартам сучасної культури. В широкому сенсі – створення у східноукраїнських містах нових театральних осередків, які в подальшому зможуть існувати автономно. 

Що потрібно, щоб стати учасником? Любити театр – сучасний і український, а не український психологічний. Мати команду однодумців або бажання таку команду створити (доєднатись до неї). Бути вільним у ключові дати проекту. 

Вхід на виставу вільний. 

Проект реалізується спільно з агенцією «Арт-поле» 

Проект «Театральна лабораторія: за межами страху» реалізується в рамках Української ініціативи з підвищення впевненості (UCBI) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)​

Зареєструватися можна за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc9YFbnArbEMWrAH6EjkzI0_poqW5vwLwHDn1SMdYRr_47vUw/viewform?c=0&w=1

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *