12 вересня круглий стіл: Щодо спільних напрямків роботи в області партнерів з представниками Програми розвитку ООН (ПРООН)

 

Круглий стіл:

«Соціальна єдність, примирення через діалог за для суспільної злагоди та вирішення проблем громад: що зроблено та подальші плани»

 

Мета: Надати інформацію представникам НГО та ЗМІ Луганської області, про теперішній час справ щодо спільних напрямків роботи в області партнерів з представниками Програми розвитку ООН (ПРООН). Обговорити результати співпраці та подальші плани, заходи для досягнення соцільної єдності та примирення для вирішення проблем й подолання наслідків кризи в Луганській області.

Учасники: представники громадських організацій, журналісти друкованих та електроних ЗМІ, блогери та представники громадських інформагентств Луганської області.

Загальна кількість учасників: 30 осіб.

 

Очікувані результати:
• Отримають інформацію про результати та плани роботи партнерів та ПРООН в зазначеному напрямку;
• Ознайомляться з заходами, що проведені та ще плануються до впровадження у найближчий час; 
• Поспілкуються про проблеми, що існують в області у відповідному напрямку та запропонують власні підходи щодо вирішення конфліктів в громадах через діалог, соціальну єдність до примирення та вирішення проблем.

ПЛАН ЗАХОДУ


11:00  11:15 – Привітання учасників та знайомство з радником губернатора з з питань інформаційної політики, внутнішньої політики та відкритості влади 
Представник відділу коммунікацій Луганської облдержадміністрації

 

11:15 – 11:30 – Презентація результатів та планів партнерів спільно з ПРООН. Результати візитів по обміну досвідом на тему “ДІАЛОГ: СОЦІАЛЬНА ЄДНІСТЬ ДЛЯ ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ ГРОМАД ЗА ПРИНЦИПОМ “ЗНИЗУ ДО ГОРИ”» та можливостей подання мікроініціатив для фінансування в ПРООН (рекоменадції учасникам).

Ганна БОРОВА – радник ПРООН з питань примирення та соціальної єдності

 

 

11:30 -12:00 – Комунікаційна політика в області: стан та преспективи. 
Чи публікації регіональних ЗМІ відповідають світовим стандартам толерантності? Чи сприяють вони досягненню примирення та суспільної злагоди в регіоні?
Що будемо спільно робити в теперішній час.

Віталій КУЛИК ­­– радник керівника Луганської обласної ВЦА – голови ОДА з питань інформаційної політики, внутнішньої політики та відкритості влади

 

12:00 – 12:30 –­ ­­­­­­­­­­­­Загальна дискусія, кава

 

        Кризовий медіа-центр "Сіверский Донець" 

      

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *