22 жовтня в 12-00 в Лисичанську стартує фестиваль «З країни в Україну»

Фестиваль «З країни в Україну» 22 жовтня завітає до Лисичанська де волонтери, музиканти та народні умільці відкриють для жителів  міста красу та унікальність рідної культури.

 В рамках заходу пройдуть наступні події:

1.

— о 12.00 на Площі Перемоги розпочнеться дійство для молоді, дітей та їх батьків. В рамках програми фестивалю працюватиме 10 майстрів народних ремесел, фотовиставки, книжкові дискусійні клуби в унікальному форматі відкритої бібліотеки. Гості фестивалю зможуть ознайомитись та надихнутись кращими вітчизняними стартапами

2.

— о 17.00 розпочнеться концертна програма виступу відомих українських музичних гуртів та показ танцювальних номерів. Відвідувачі зможуть побачити виступи понад 30 українських артистів та послухати актуальну рок-музику.

Українські міста змінюються. Цей процес не завжди помітний нашому оку, але він постійно набирає обертів. Все починається з культури — переконані організатори фестивалю «З країни в Україну». Тому вже четвертий рік поспіль представники команди, заручившись підтримкою волонтерів, організовують просвітницький захід, що являє собою поєднання цікавого відпочинку та духовного розвитку. Також з 2015 року фестиваль, як програма з розвитку громадянського суспільства на Сході країни, отримав підтримку програми USAID UCBI — Українська ініціатива зміцнення громадської довіри (Агенції міжнародного розвитку США USAID).

«Ми віримо в те, що наша доля залежить від нас. Ми знаємо, що фантастичні зусилля приносять фантастичні результати і змінюють життя на краще. Ми розуміємо, що зміни в медицині, освіті, бізнесі, ставленні один до одного формуються через зміни нашої свідомості. Саме тому ми робимо такі проекти, як фестиваль „З країни в Україну“ і не втомлюємося говорити, що все починається з культури!», — пояснює ідеологію та прагнення команди засновник Фундації соціальних інновацій «З країни в Україну» Денис Блощинський.

Зустрічайте фестиваль «З країни в Україну» в своєму місті!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *