30 серпня в 14-00 засідання сесії Лисичанської міської ради

 

30 серпня – засідання чергової 13-ої сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання

30 серпня 2016 року о 14.00 годині у залі засідань міської ради відбудеться засідання чергової тринадцятої сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання.

На розгляд міської ради виносяться наступні питання.

1. Про звіт щодо виконання міського бюджету за 1 півріччя 2016р.

2. Про внесення змін до міського бюджету на 2016р.

3. Про регулювання земельних відносин.

4. Про внесення змін до Порядку використання іншої субвенції з обласного бюджету місцевому бюджету м. Лисичанська на надання грошової компенсації громадянам, які втратили житло в результаті руйнування у 2014 році будинку № 17 кв. Жовтневої революції у м. Лисичанську.

5. Про виділення дотації на погашення різниці в тарифах на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій, що надаються КП ЛЖЕК №№ 1,3,5,6,8.

6. Про виділення дотації на погашення різниці в тарифах на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій, що надаються КП ЛЖЕК № 3.

7. Про утворення навчального закладу відділу освіти.

8. Про функціонування Лисичанської багатопрофільної гімназії у 2016/2017 навчальному році.

9.Про підсумки виконання міської Програми реалізації державної молодіжної та сімейної політики на території міста Лисичанськ на 2011-2015роки.

10. Про виділення коштів щодо відшкодування витрат по сплаті заборгованості за комунальні послуги особі із числа дітей-сиріт Тафєнцеву О.С.

11. Про затвердження комплексної програми підготовки і проведення призову громадян України та строкову військову службу восени 2016 року.

12. Про внесення змін до структури та штатного розпису виконавчих органів міської ради та затвердження нової редакції Положення про відділ бухгалтерського обліку та звітності Лисичанської міської ради.

29 серпня відбудуться засідання депутатських комісій Лисичанської міської ради для попереднього розгляду питань порядку денного тринадцятої сесії міської ради.

lisichansk.in.ua

 

 

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *