978 мешканців Лисичанська звернулись до Президента і Прем`єр-міністра України з проханням особисто втрутитись в проблеми міста 

978 мешканців Лисичанська звернулись до Президента і Прем`єр-міністра України з проханням особисто втрутитись в проблеми міста 

978 мешканців Лисичанська підписались під коллективним зверенням до Президента України і  Прем`єр-міністра України   «про катастрофічну ситуацію в м. Лисичанськ, щодо необхідності прийняття особистої участі вищих посадовців держави у вирішенні проблемних питань життезабезпечення м. Лисичанська, в сфері збереження промисловості міста, ЖКГ (КП «Лисичанський міськводоканал») та щодо здійснення заходів з боку Держави по збереженню від розкрадання майна державного підприємства ДП «Лисичанський склозавод»«.  Повідомляє ZARAZ.INFO.

ШТАБ ПОРЯТУНКУ МІСТА ЛИСИЧАНСЬКА

неурадове самоорганізоване обєднання жителів м. Лисичанськ

вих. № _______ від «____».09.2019 р.

на вх. № __________ від ____________

Президенту України

В. Зеленському

01220, м. Київ, вул. Банкова, 11,

е-mail: [email protected]

конт. тел.: +380 (44) 255–74–52

Прем`єр-міністру України

А.Гончаруку

01008, м. Київ, вул. Грушевського, 12/2

е-mail: [email protected]

конт.тел. +380 (44) 256-62-48;

+380 (44) 256-63-33

«про катастрофічну ситуацію в м. Лисичанськ,

щодо необхідності прийняття особистої

участі вищих посадовців держави у вирішенні

проблемних питань життезабезпечення

м. Лисичанська, в сфері збереження промисловості

міста, ЖКГ (КП «Лисичанський міськводоканал»)

та щодо здійснення заходів з боку Держави по

збереженню від розкрадання майна державного

підприємства ДП «Лисичанський склозавод»

(колишній склозавод завод «Пролетарій»)»

Неурядове самоорганізоване об’єднання жителів м. Лисичанська — «Штаб порятунку Лисичанська», спрямовуючи свої сили та приймаючи участь у заходах спрямованих на розвиток міста, діючи на підставі ст.ст. 34, 39 Конституції України, як громада

м. Лисичанська, що перебуває в 30-ти кілометрах від лінії розмежування в зоні ООС, звертається до ВАС

— шановний пане Президент України !

— шановний пане Прем`єр-міністр України !

у зв’язку із бездіяльністю органів місцевого самоврядування, обласної державної адміністрації, правоохороних органів та органів прокуратури Луганської області, щодо забезпечення життедіяльності міста Лисичанська, боротьби зі злочинністю та корупційних владних проявів, за наслідками чого 100 тис. місто України занепадає та фактично знищується.

Намагання власними силами, в законний спосіб (подача звернень, заяв, пропозицій, скарг, проведення зборів як за участі органів місцевого самоврядування так і за участі представника президента в Луганській області в особі керівника обласної державної адміністрації Луганської області) впливати на ситуацію, щодо захисту прав та інтересів громади м. Лисичанська, не дає суттевих результатів, оскільки існує поголовна кругова порука у «верхах», та корупційні інтереси на місцях представників «ВЛАДИ». Звертаємо увагу, що на адресу президента та КМУ неодноразово направлялись листи щодо відповідного реагування на ситуацію щодо знищення міста, однак реакція на вищезазначені звернення була формальною та не дієвою.

Постійні експерименти щодо «ЛІЧИЛЬНИКІВ» (Гарбуз, Комарницький, Гайдай та інші) Луганської області в особі керівників облдержадміністрації/ОВЦи Луганської області призвело з одного боку до контрольованого та планового їх збагачення, а з іншого до знищення промислового потенціалу тих залишків промисловості, що залишились на контрольованій Україною территорії Луганської області.

Без застосування негайних та дієвих заходів з боку Держави, м. Лисичанськ може зникнути з карти України як місто та перетвориться у соціально-напружене та кримінагенне утворення.

Громада міста Лисичанськ, запрошує ВАС пане Президент – В.Зеленський та пане Премєр-Міністр України – А.Гончарук, особисто відвідати м. Лисичанськ та спільно із громадкістю знайти можливість врятувати наше місто.

Пропонуємо Вам, особисто, на власні очі побачити, що відбувається в нашому місті завдяки безмозгового керівництва містом та областю. Особисто побачити, як знищується промисловий потенціал міста. Міста, яке на початку 2000-х років було в лідерах Луганської області, як по сплаті податків, так і лідером утворення ВВП.

Станом на сьогоднішній день залишки, ще не знищених підприємств відкрито добиваються та знищуються завдяки злочинної бездіяльнсті міністерств та відомств центральних апаратів Держави, а також бездіяльності ОДА/ОВЦа. Одним із прикладів такої господарської недбалості є ситуація навколо ДП «Лисичанський склозавод «Пролетарій» та ДП «Лисичанський склозавод», ДП «Лисичанськвугілля», КП «Лисичанськводоканал» та інші

Знищення державних підприємств та взагалі промисловості Луганщини, за своєю суттю призводить до несприятливих умов, щодо економічного та соціального розвитку регіону та життя в нашому місті.

За наслідками вищевикладеного, пропонуємо Вам пани керманичи України, розглянути питання відвідування колиски Донбасу – м. Лисичанськ та прийняти участь в рамках закону та ваших конституційних обовязків у вирішення питання спасіння нашого міста від вимирання.

У разі затягування або ігнорування Вами питання зазначеного в цьому зверненні, ми вимушені будемо, в межах діючого законодавства України, керуючись правом, як громадяни України, наданими нам Конституцією, провести в мирний спосіб публічну акцію протесту та громадської непокори, задля відстоювання наших прав та задля зобовязання представників органів центральної влади в Україні (Президент, КМУ, ВРУ), обласної влади та органів місцевого самоврядування в м. Лисичанськ, прийняти безпосередню участь у вирішенні питання життезабезпечення 100 тис. міста України.

Фото/ источник страница в фейсбук А.Рыжков

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *