«Академія можливостей 2.0» для молоді Луганщини

Чи може отримати нові знання пересічний мешканець Сєвєродонецька та регіону, які допоможуть йому стати конкурентоспроможним та знайти потрібну сучасну роботу? Вміння, які зміцнять наявні скіли та допоможуть займатись тим, чим полюбляєш? Навички, які допоможуть зростати самому, та розвивати рідну Луганщину?

Звісно! Саме для цього було втілено в життя проєкт «Академія можливостей 2.0», реалізацію якого почала громадська організація «Сєвєродонецька молодіжна рада» з 29 жовтня 2021 року. Проєкт триватиме по вересень 2022 року та складатиметься з двох етапів.

Під час першого етапу запланована 7-денна навчальна поїздка до Києва, Черкас та Луцька для підвищення кваліфікації для 15 лідерів (віком від 18 до 25 років) з Луганської області, які пройшли навчальну програму “Академія можливостей”. Ця поїздка допоможе агентам змін набути досвіду співпраці з органами влади на різних рівнях, мотивувати молодь до подальших дій у Луганській області, дасть можливість поділитися досвідом та засвоїти нові практики. Завершальним заходом на цьому етапі стане офлайновий 3-денний регіональний молодіжний форум «Молодь Луганщини – 2022», результатом якого стануть обмін досвідом, зміцнення партнерства, налагодження контактів, спілкування молодіжних рад та центрів з молодими лідерами Луганської області.

Другий етап включає проведення заходів на громадському майданчику «ХочуБуду» для розвитку громадянської ідентичності мешканців Сєвєродонецька, віддалених районів Луганської області та отримання ними нових знань та навичок. Різнопланові курси, зустрічі, тренінги та заходи проводитимуться як в онлайн (на платформі «ZOOM»), так і офлайн-форматі за адресою: м.Сєвєродонецьк, вул. Гагаріна, 78-Б. Сьогодні вже анонсовані найближчі активності та кожен охочий може стати слухачем курсів з комп’ютерної грамотності, фотошопу, діджеїнгу, учасником творчих майстер-класів та розмовного клубу “Takeup_English” і не тільки.

Завдяки проєкту ми сприятимемо суспільній активності та підвищенню громадянської обізнаності молоді Луганської області через навчальну поїздку та молодіжний форум, а також зміцненню зв’язків між групами громадян у Сєвєродонецьку, віддалених районів Луганської області та розвитку української громадянської ідентичності через культурні, освітні та соціальні заходи.

До участі в заходах запрошуються мешканці Луганщиниі, які хочуть розвиватись та пізнавати нове.

Участь в заходах безоплатна.

Повний курс вакцинації та наявність “зеленого” COVID-сертифікату — обов’язкова умова участі в заходах, які проходять офлайн. До заходів, які проходять в онлайн режимі можуть приєднатися всі охочі.

Якщо у вас виникли запитання — звертайтесь до координатора проєкту Кирила Дубровіна +38 050 856 71 44 або асистентки проєкту Аліни Рубан +38 095 855 02 73.

Громадська організація “Сєвєродонецька молодіжна рада” реалізує проєкт “Академія можливостей 2.0” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) через проєкт “Демократичне врядування у Східній Україні”.