Акція «Вбиті дороги» Луганщини

Акція «Вбиті дороги» Луганщини

Цього четверга активісти Луганської області перекриватимуть трасу Старобільськ — Сєверодонецьк. Акція має на мету звернути увагу на критичний стан доріг Луганщини, який негативно впливає на життя в регіоні.

Початок – об 11:00. Блокування відбудеться на ділянці траси між населеними пунктами Нижньопокровка та Верхня Покровка.

Акцію підтримали кандидати-мажоритарники від Благодійної організації «Благодійного фонду «Восток-SOS» Констянтин Реуцький (113 округ), Іветта Кузьміна (107 округ), Євген Васильєв (112 округ). Команда «Восток-SOS» за 5 років допомогла понад 400 000 постраждалим від конфлікту. Експерти та активісти «Восток-SOS» розробили більше законопроектів по проблемах Донбасу, ніж будь-який чинний нардеп.

«Дороги на Луганщині знаходяться в жахливому стані. При цьому щорічно половина коштів дорожнього фонду область повертає до державного бюджету. Це означає некомпетентність та небажання місцевої влади розв’язувати проблему доріг або те, що на Луганщині наказали економити. Таку ситуацію ми вважаємо неприпустимою», — наголосив кандидат Костянтин Реуцький.

На акцію також запросили голову ОВЦА Віталія Комарніцького та інших представників адміністрації для обговорення цієї нагальної проблеми та знаходження можливих шляхів її вирішення.

Нагадаємо, що 2018 рік керівництво регіону проголосило роком доріг, проте за цей період відремонтували лише 15 км дорожнього покриття.

Дороги – це мобільність, зв’язки між людьми, сполучення з іншими регіонами країни, це розвиток бізнесу та інвестиції в Луганщину.

Запрошуємо усіх небайдужих громадян приєднатися до акції!

Координатор акції: Євген Васильєв, тел. 066 996 86 33, [email protected]

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *