Автодорогу «Кремінна – Торське» проінспектував керівник Держагенства автодоріг С.Новак

12 липня 2017 року керівник Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак з робочою поїздкою відвідав Луганщину. Він  інспектував роботу дорожньої галузі: відновлення інфраструктури, ремонт доріг.

Славомір Новак  особисто  перевірив  хід виконання поточного середнього ремонту ділянки  автомобільної дороги Кремінна – Торське (автомобільна дорога загального користування місцевого значення О131501 Кремінна – Торське км 3+000 км 10+200, протяжність ділянки 7,2 км), яка з’єднує Луганщину із сусідньою Донеччиною. Автомобільна дорога забезпечує зв’язок зі східними та західними областями України і відноситься до обласних доріг місцевого значення. В адміністративному відношенні ділянка дороги розташована в межах Кремінського району Луганської області.

Славомір Новак   ознайомився  з планами керівництва області та дорожніх служб з приводу ремонту доріг.

 

 

Необхідність у ремонті ділянки автошляху «Слов’янськ-Лиман-Кремінна» довжиною 7,2 км була викликана руйнуванням існуючого покриття у зв’язку з різким коливанням температури у зимовий період, рухом великовагової техніки і недотриманням міжремонтних термінів дорожнього одягу. Підрядником виконується зміцнення фундаменту дороги методом холодного методом холодного ресайклінгу. Товщина фундаменту складає 22 см, нижнього – 8 см, верхнього – 5 см. На сьогоднішній день роботи підходять до завершення.

Ремонтні роботи проводяться за рахунок обласного бюджету. Вартість об’єкту складає 59 749,29 тис.грн. Варто зауважити, що тендер   та обрання  підрядників проводилися через систему ProZorro. За результатами відкритих торгів було укладено договір  між Службою автомобільних доріг у Луганській та ТОВ «Данко».

Кремінна – Торське лише одна ділянка проекту проект «Кільце життя». Заступник голови облдержадміністрації Вадим Данієлян та начальник Служба автомобільних доріг у Луганській області Артем Арапов доповіли Славоміру Новаку про проект  «Кільце життя».

Вадим Данієлян докладно розповів, що  Службою автомобільних доріг у Луганській області спільно з Луганською обласною військово-цивільною адміністрацією було розроблено проект «Кільце життя». Цей проект  містить перелік стратегічних автошляхів загального користування, які з’єднують районні центри Луганщини та забезпечують транспортний зв’язок із сусідніми областями (Харківською, Донецькою), з подальшим рухом до Харкова, Запоріжжя, Дніпропетровська, Києва та Полтави. Загальна протяжність маршруту «Кільце життя» становить понад 450 км автодоріг, з яких 190 км потребують негайного поточного середнього ремонту.

Варто зауважити, що понад 80% автомобільних доріг Луганщини вкрай потребують ремонту. За словами Вадима Данієляна,  загальна сума фінансування, необхідна для  відновлення всіх доріг та інфраструктури області, складає близько 4,2 млрд грн. На ремонт  тільки автодоріг, які входять до маршруту «Кільце життя», за різними оцінками необхідно близько 830 млн грн. І Луганщини знаходить гроші. На ремонт обласних доріг місцевого значення вже виділено 265 млн грн. Додатково залучено 32 млн грн перевиконання митних платежів.

Фото прес-служби  автомобільних доріг у Луганській області

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *