Автомобіль за 2 млн грн забажало купити керівництво Сєвєродонецької райдержадміністрації, коли в районі закривають школи з подібним річним бюджетом

Керівництво Сєвєродонецької районної державної адміністрації Луганської області, яку очолює Роман Власенко знаходячись в евакуації в Івано-Франківській області 17 травня 2023 року оголосило процедуру закупівлі “Легкового автомобілю на базі Opel Zafira Life або еквівалент” з очікуваною вартістю закупівлі 1840000 грн, що по курсу НБУ (36,56 грн за 1 $) складає 50320 доларів США. Повідомляє ZARAZ.INFO

Головним питанням для суспільства стає звідки такі великі гроші у обмеженої (по суті законодавством) бюджетом районної і головне евакуйованої адміністрації у такий скрутний для України не мирний час на закупівлю дороговартістного автомобіля, коли в томуж Северодонецькому районі у місті Попасній взялися за скорочення двух шкіл з річним фондом заробітної плати кожної порівняним з ціною цього автомобіля? Чи не передали ці гроші зверху для “освоєнія” і повернення корупційного кешу “на верх”? Чому, якщо так потрібно автомобіль не можна купувати його дешевше?

Розберемося з фактами- деталями закупівлі

Закупівля здійснюється без застосування електронного аукціону і в обмежений період подачи пропозицій з 17 по 25 травня, тобто подача пропозицій завершується 24 травня (обмеженного у часі терміном подачі заявок сроком у 8 діб). Такі умови надають вагомі підстави для припущення, що закупівля завчасно прописана під “завчасно обумовлені: результат, автомобіль і учасника, який буде поставляти автомобіль”.

Зверніть увагу! При тому що дуже обмежений у часі у 8 діб термін подачі пропозицій, строк поставки автомобіля зазначений у документації до 01 жовтня 2023 року (тобто більше 4-х місяців!).

Адреса доставки автомобіля: Україна, 76000, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Чорновола, буд. 128. Останнім часом саме з цієї області все частіше створює інформаційні приводи і віщає керівник Сєвєродонецької районної державної адміністрації Луганської області Роман Власенко, тобто можна сміливо припускати, що автомобіль буде перевозити саме цю особу.

В закупівельній документації не зазначено для яких саме потреб і чому саме потрібна така специфічна і не дуже розповсюджена марка автомобіля Opel Zafira Life. Навіщо в вимогах затребувана саме автоматична трансміссія (автоматична коробка передач)- коли любий досвідчений водій вам скаже, що механічна коробка надійше, дешевше в закупівлі і в експлуатації. (На прикінці минулого року наша редакція вже вказувала на закупку КП «Сєвєродонецькводоканал» дороговартісного автомобіля не для виробничих потреб, а для щось іншого.)

Скріншот з документації закупівлі авто

Для порівняння ціни, наприклад “Автоцентр на столичном” пропонує автомобіль Opel Zafira Life комплектації “BUSINESS2.0 BlueHDi / 2WD / АКПП 2023” (тобто з подібними характеристиками і теж тільки з переднім привідом) за 1688500 грн, тобто на 150000 грн дешевше.

Для обізнанності читачів публікуємо посадову особу замовника, уповноважену здійснювати зв’язок з учасниками закупівлі зазначену в документації: Черенкова Юлія Олександрівна – головний спеціаліст відділу правового забезпечення, запобігання та виявлення корупції, роботи по доступу до публічної інформації; тел. +380993941033, e-mail: [email protected]

Переселенці- мешканці Луганщини не підтримують незрозуміле і непрозоре бюджетне марнотрацтво і все частіше свій протест озвучують голосніше. Так громадській діяч Сергій Чуб стосовно намірів закупівлі автомобіля чиновниками Сєвєродонецького району написав наступне: “Хтось прибере від бюджетного корита “відомого волонтера” і за сумісництвом голову нікомунахєрнепотрібної адміністрації окупованого Сєвєродонецького района Рому Власенко? На цей раз Ромі знадобився комфортабельний мінівен Opel Zafira Life майже за 2 млн аби возити свою товсту сраку. Інших переселенців з розбомбленої Луганщини держава чомусь любить аж на 2 тищі на місяць…

Скріншот з фейсбук/ Сергій Чуб пише про закупівлю авто

Читайте по темі:

В евакуації КП «Сєвєродонецькводоканал» забажало купити «легковий» автомобіль за 1,38 млн грн

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *