Бійка між ТЦК та “швидкою” в Одесі: прокуратура відкрила справу про хуліганство

Одеська спецпрокуратура у сфері оборони Південного регіону розпочала кримінальне провадження за фактом хуліганства щодо бійки, яка виникла між працівниками ТЦК та швидкої допомоги в Одесі, повідомляеться на сайті прокуратури, пише УП.

(Фото обкладинки – скріншот з відео https://youtu.be/OM1DaHE_XKQ ).

11 червня в Одесі сталася бійка біля ТЦК між медиками “швидкої” та працівниками центру комплектації. Як пишуть ЗМІ,  бригада медиків одеської “швидкої” прибула на виклик до ТЦК Київського району і “опинилася замкненою всередині військовими”, які начебто побажали “негайно мобілізувати їх в армію”. Пізніше колеги фельдшерів з’їхалися на “швидких” з увімкненими сиренами і влаштували акцію протесту. 

Медики сказали, що прибули на виклик затриманого чоловіка та наполягли на його госпіталізації. Але в ТЦК відповіли, що військовозобов’язаний уже пройшов військово-лікарську комісію, і вона відповідних проблем зі здоров’ям не виявила. Ще вони звинуватили “швидку” в тому, що вона насправді прибула для того, щоб “допомогти громадянину уникнути військової служби, на яку він був визнаний придатним за висновком ВЛК”.

 Прокуратура заявляє, що 11 червня до територіального центру комплектування і соцпідтримки Київського району Одеси було доставлено військовозобов’язаного “для встановлення ступеню придатності до військової служби”. Дорогою чоловік викликав собі карету швидкої медичної допомоги.

У подальшому між медичним працівником та представником ТЦК виник конфлікт, в якому постраждали обидві сторони.

 “Наразі тривають невідкладні слідчо-оперативні заходи, встановлюються усі обставини події, в результаті чого буде надана правова оцінка дій всіх учасників конфлікту”.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні доручено слідчим Головного управління Нацполіції в Одеській області під процесуальним керівництвом Одеської спецпрокуратури у сфері оборони Південного регіону.

Розслідування здійснюється за статтею 296, частина 4 Кримінального кодексу “Хуліганство”.

В Одеському обласному ТЦК та СП стверджують, що “цілком законно затримали і медиків, і вйськовозобов”язаного”.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *