Бунт з палаючими шинами у Кривому Розі. «Люди нічого не хочуть чути, тому що їхні діти мерзнуть»

Палають шини: У Кривому Розі влаштували газовий бунт

12 листопада жителі Кривого Рогу принесли і підпалили шини під управлінням «Криворіжгазу», вимагаючи включити опалення. Про це пише прес-служба підприємства.

«Будівля «Криворіжгазу» захоплена невідомими людьми. В заручниках утримуються співробітники підприємства, які вели з ними переговори. Компанія не може гарантувати безпечне газопостачання міста», — йдеться в повідомленні.

Як видно на фото, під «Криворіжгазом» стоять кілька десятків людей. На площі перед входом до будівлі лежать шини, деякі з них горять.

Відзначається, що будівлю підприємства взяли штурмом «через відмову «Нафтогазу України» постачати газ підприємству «Криворізька Теплоцентраль».

«У заручниках залишаються Анатолій Пономаренко, технічний директор, і Борис Рибка, начальник управління охорони праці, які вели з ними (учасниками мітингу, – ред.) переговори. Вони пояснювали, що «Нафтогаз України» повинен дати дозвіл на пуск газу, але люди нічого не хочуть чути, тому що їхні діти мерзнуть«, — йдеться в повідомленні.

На місце прибули пожежні машини.

В «Криворіжгазі» додали, що через блокування підприємства не працює аварійна служба, а в місті «підвищена техногенна небезпека».

«Раніше незаконно були відкриті засувки, запущено п’ять котелень з шести. Система газопостачання розбалансована», — йдеться в повідомленні.

В «Криворіжгазі» пояснили, що «Нафтогаз України» відмовляється подавати газ на підприємство через борги за попередні періоди.

У зв’язку з цим станом на 12 листопада сотні тисяч жителів міста сидять без тепла.

Як повідомляє платформа 104.ua у Facebook, станом на 12 листопада, уже два дні не працюють 78 шкіл і 75 дитячих садків, аварійно-диспетчерська служба газу (після пошкоджень автомашин і нападів на співробітників).

Як повідомили «Українській правді» у прес-службі «Нафтогазу України», вони дійсно не подають газ на одне з двох теплопостачальних підприємств Кривого Рогу, у зв’язку з тим, що воно заборгувало понад 1 мільярд гривень і не сплачує цих коштів.

У Кривому Розі теплопостачання міста здійснюють дві компанії – КП «Криворіжтепломережа» і «Криворізька теплоцентраль» – кожна охоплює приблизно по 50% міста.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *