ДБР звернулось до Офісу генпрокурора за міжнародною допомогою у розслідуванні справи про офшори Порошенка. Слідчі просять заручитися підтримкою Віргінських островів, Кіпру та Панами

ДБР звернулось до Офісу генпрокурора за міжнародною допомогою у розслідуванні справи про офшори Порошенка. Слідчі просять заручитися підтримкою Віргінських островів, Кіпру та Панами

Державне бюро розслідувань звернулось до Офісу генерального прокурора за міжнародною допомогою у розслідуванні справи про офшори п’ятого президента Петра Порошенка. Слідчі просять заручитися підтримкою Віргінських островів, Кіпру та Панами.Про це повідомили на сайті ДБР.

Правоохоронці здійснюють досудове розслідування у справі відкриття Петром Порошенком у 2014 році компанії в юрисдикції Британських Віргінських Островів. 

У заяві слідчих йдеться, що для отримання необхідної інформації необхідні міжнародні запити до компетентних органів Британських Віргінських островів, Республіки Панама та Республіки Кіпр.

У діях колишнього президента ДБР вбачає ознаки кримінальних правопорушень, передбачених статтями ст. 212 (Ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів) та ст. 209 КК України (Легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом).

Адвокат п’ятого президента Петра Порошенка Ігор Головань заявив, що дії ДБР пов’язані з нарадою президента України Володимира Зеленського із силовиками, де той нібито «в ультимативній формі вимагав підозр Порошенку», пише Громадське.

Нагадується, що у вересні адвокати Порошенка заявили, що проти нього відкрито 58 кримінальних справ, хоча ще у лютому їх було 24.

Адвокат Ігор Головань зазначав, що деякі кримінальні справи були закриті через відсутність складу злочину. Однак пізніше Печерський райсуд Києва відновив розслідування.

Попри те, що Петро Порошенко фігурує в десятках проваджень, до суду дійшла лише одна з них.

Вона стосується призначення колишнього заступника голови Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка.

Найбільш резонансною є справа про державну зраду та зловживання зрадою, яку ініціювала генпрокурорка Ірина Венедіктова через «плівки Деркача».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *