“Де ж все це “ЛУГАНСЬКЕ ЗЕМЛЯЧЕСТВО” наше?”

На початку червня традиційно відмічається день утворення Луганської області. Під час заходу з цієї нагоди, який організували співзасновники громадської організації «ВПО України» у Києві в Національному музеї народної архітектури та побуту біля будинку архітектурного зразка з села Кримського що на Луганщини Максим Такченко підняв важливе для переселенців з Луганщини питання: “Де ж все це “ЛУГАНСЬКЕ ЗЕМЛЯЧЕСТВО” наше?”

Співзасновник ГО “ВПО України” Максим Ткаченко праворуч

“Будинок Луганської області (у Києві- ред.), який був ще декілька років тому нажаль у занедбаному стані. І те хвалена, яку я пам’ятаю коли жив у Луганську мені завжди казали “луганська діаспора” , у Києві щось там демонстрували “Луганське землячество” і таке і інше. Де ж все це “Луганське землячество” наше? Друзі, як раз наше землячество повинно було проявити себе! Розумієте? Коли з Луганщиною така ситуація. Но я гадаю, що наше землячество крім того, як “освоювати” гроші Швейцарських донорів і витрачати їх не чем нажаль не займалось, як наразі вийшло. Тому коли ми побачили цей занедбаний будинок, я хочу подякувати всім хто долучався до його ремонту”, – сказав на заході з Дня утворення Луганської області співзасновник ГО “ВПО України” Максим Ткаченко. Детальніше дивіться відео.

Відео

Читайте і дивіться відео по темі: День утворення Луганської області відзначила Громадська організація «ВПО України» (Відео)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *