Депутатку Голованівської райради суд оштрафував за зловживання владою

Суд оштрафував депутатку Голованівської райради Світлану Павленко за зловживання службовим впливом, перебуваючи на посаді начальниці відділу земельних відносин Заваллівської селищної ради.

Про це повідомляють “Наші гроші”, передає Перша електронна газета.

Згідно з матеріалами справи, 10 лютого 2023 року до Заваллівської селищної ради звернувся підприємець стосовно оформлення в оренду земельної ділянки для будівництва автомийки самообслуговування.

Світлана Павленко, яка очолювала земельний відділ із 2021 року і на час вчинення злочину, повідомила, що за 2 тисячі доларів повпливає на депутатів селищної ради, аби ті підтримали рішення про надання дозволу на виділення землі.

Надалі вона проінструктувала підприємця стосовно подачі документації та проведення аукціону з продажу права оренди. При цьому зазначила, що аукціон може відбутися за умови двох заявників, тому підприємцю треба подбати про «конкурента».

Після того, як селищна рада проголосувала за надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо продажу права оренди ділянки на торгах, 21 березня у кафе «Караван» у селі Новоселиця посадовиця отримала від підприємця хабар.

Жінка на суді провину визнала, пояснила, що потребувала коштів на лікування себе і своєї матері, яка в неї на утриманні.

У підсумку 22 грудня 2023 року Ульяновський районний суд визнав Світлану Павленко винною у зловживанні службовим впливом та присудив 34 тисячі гривень штрафу.

За інформацією з сайту Голованівської райради, Світлана Павленко обрана депутаткою від ОПЗЖ і досі перебуває у складі депутатського корпусу, не зважаючи на вчинене кримінальне правопорушення.

Судячи з її декларації про доходи за 2023 рік, вона звільнена з посади начальника земельного відділу у жовтні 2023 року. У власності Світлани Павленко перебуває житловий будинок і чотири земельних ділянки у рідному селі Таужне.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *