Депутаты Северодонецкого горсовета  требуют от Генпрокуратуры  взять под личный контроль ход расследования уголовных дел о злоупотреблениях с бюджетными средствами

 

Депутаты Северодонецкого городского совета требуют от Генпрокурора Украины, прокуроров Луганской области и Северодонецкого местной прокуратуры взять под личный контроль ход расследования уголовных дел о злоупотреблениях с бюджетными средствами.

 

С обоснованием значимости и необходимости принятия этого документа 19 февраля на внеочередной сессии Северодонецкого городского совета выступил  председатель  фракции «Оппозиционного блока»  Сергей Куница. Он отметил, что депутатский корпус обеспокоен состоянием расследования преступлений, совершенных бывшими должностными лицами городского совета, которые причинили ущерб государственному и городскому бюджету в очень крупных размерах. Указанные преступления имеют признаки коррупционных деяний и бездействие в расследовании этих правонарушений со стороны правоохранительных органов вызывают возмущение среди депутатов городского совета и общественности города.

 

 

Учитывая, что расследование указанных резонансных дел расследуются медленно, с целью привлечения виновных к ответственности требуем взять под личный контроль ход расследования уголовных дел и сообщить о состоянии производства в настоящее время.

 

Полный текст обращения:

 

«ЗВЕРНЕННЯ
депутатів Сєвєродонецької міської ради VII скликання
до Генерального Прокурора України Луценка Ю.В.,
Прокурора Луганської області Янко В.М.,
Прокурора Сєвєродонецької місцевої прокуратури
Михайлюка А.Г.

            Сєвєродонецька міська рада занепокоєна станом розслідування злочинів, що вчинені колишніми посадовими особами міської ради. Зазначені злочини мають ознаки корупційних діянь і бездіяльність в розслідуванні цих правопорушень з боку правоохоронних органів визивають  обурення серед депутатів міської ради та громадськості міста.

            Сєвєродонецьким відділом поліції ГУНП в Луганській області 12.09.2018р. внесено відомості за №12018130370002617 до Єдиного реєстру досудових розслідувань про кримінальні правопорушення колишніми та діючими посадовими особами Сєвєродонецької міської ради (колишній міський голова Казаков В.В., колишні заступники міського голови Зарецький С.В. та Ярош О.І.), які зловживають владою та службовим становищем, заподіяли збитки державному та міському бюджету в дуже великих розмірах, за попередньою правовою кваліфікацією ч.1 ст.364 КК України.

            Крім того громадськістю міста до Прокуратури в Луганській області подано заяву, що в результаті бездіяльності посадових осіб Сєвєродонецької міської ради спортивна споруда Сєвєродонецький Льодовий палац 22.11.2017р. перейшла у приватну власність іншою юридичної особи. Але фінансування комунальних послуг за спортивну споруду відбувалось за рахунок бюджету м. Сєвєродонецька, що є порушенням бюджетного законодавства України.

            За повідомленням прокуратури в Луганській області за фактом видання службовими особами Сєвєродонецької міської ради  розпоряджень про виділення коштів загального фонду місцевого бюджету на фінансування програм щодо фінансової підтримки спортивних споруд (Сєвєродонецький Льодовий палац) у період з 01.10.2017р. по 31.12.2017р. на суму 298143,89 грн., з 01.01.2018р. по 11.10.2018р. на суму 506588,89 грн., що збільшують витрати бюджету 11.10.2018р. до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за №42018130000000361, за попередньою кваліфікацією кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.211 КК України.

            Зазначені розпорядження підписувались колишнім міським головою Казаковим В.В., колишнім першим заступником міського голови Слєсарєвим І.Е. та колишнім заступником міського голови Зарецьким С.В.

            Здійснення досудового розслідування доручено слідчим СВ Сєвєродонецького ВП ГУНП в Луганській області.

            Враховуючи, що розслідування зазначених резонансних справ розслідуються повільно, з метою притягнення винних до відповідальності вимагаємо взяти на особистий контроль хід розслідування кримінальних справ, що внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12018130370002617 про кримінальні правопорушення колишніми та діючими посадовими особами Сєвєродонецької міської ради, які зловживають владою та службовим становищем, заподіяли збитки державному та міському бюджету в дуже великих розмірах, за попередньою правовою кваліфікацією ч.1 ст.364 КК України та за №42018130000000361, за попередньою кваліфікацією кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.211 КК України, та повідомити про стан провадження на теперішній час».

 

sed-rada

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *