Десять претендентів на президентство прогулюють засідання Ради, — КВУ

Комітет виборців України (КВУ) інформує, що десять депутатів Верховної ради, які є потенційними кандидатами в президенти, ігнорують голосування парламенту.  Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу комітету.

Вказано, що у жовтні ці десять парламентарів пропустили понад 80% голосувань Ради.

«У жовтні вони пропустили понад 80% голосувань парламенту: В. Рабінович не проголосував жодного разу місяць, А. Білецький взяв участь лише у 7% голосувань, Є. Мураєв – 8%, В. Купрій – 8%, Ю. Бойко – 15%, М. Добкін – 15%, В. Новинський – 16%, С. Тарута – 16%, Ю. Тимошенко – 17%, О. Шевченко – 17%», – сказано у повідомленні.

 

Крім того, низькі показники участі у голосуваннях і в інших політиків.

«О. Вілкул взяв участь лише в 22% голосувань, В. Чумак – 28%, С. Каплін – 36%, О. Ляшко – 46%», – інформують у КВУ.

При цьому вказано, що офіційно політики пропустили голосування Ради без поважних причин, оскільки не перебували на лікарняному чи у відрядженні.

Крім того, у комітеті повідомили, як 10 кандидатів у президенти голосували за прийняття за основу державного бюджету України на 2019 рік (№9000-П).

«Політики голосували так: В. Рабінович, А. Білецький, М. Добкін, С. Тарута, Є. Мураєв, Ю. Бойко, В. Новинський, В. Купрій, Ю. Тимошенко, О. Шевченко – не голосували, С. Каплін, О. Вілкул – «проти», В. Чумак – «утримався», О. Ляшко – «за», – зазначається у повідомленні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *