“Дев’ятимісячний онлайн” від Сєвєродонецького “Українського реабілітаційного центру”, а зарплата “300 тищ” офлайн за 5 місяців гендиректору Ігору Панову, який несвоєчасно подав декларацію

Зайнявши посаду 25 липня 2023 року гендиректор КНП “Український реабілітаційний центр” Сєвєродонецької міськради Луганської області Ігор Панов за 5 місяців 2023 року заробив майже триста тисяч гривень і 2 лютого 2024р. порушив термін подачі декларації “кандидата на посаду”, при цьому робота центру реабілітації на протязі дев’яти місяців спостерігається тільки в PR-онлайн без запрошення пацієнтів на реабілітацію і звітування про кількість реабілітованих.

Генеральний директор Комунального некомерційного підприємства “Український реабілітаційний центр” Сєвєродонецької міської ради Ігор Вікторович Панов, який зайняв цю посаду 25.07.2023р. несвоєчасно 02.02.2024 подав декларацію “Кандидата на посаду особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (за минулий рік) 2022 рік” , чим порушив вимоги закону подавати до 31.01.2024р. декларацію кандидата на посаду за 2021 та 2022 звітні періоди (якщо кінцевий строк їх подання настав у період з 24.02.2022 по 11.10.2023 включно).

Згідно данних Юконтрол Ігор Панов став Генеральним директор Комунального некомерційного підприємства “Український реабілітаційний центр” Сєвєродонецької міської ради з 25.07.2023р., тобто, до визначеного законом контрольного терміну 11.10.2023р. для подачі декларації “кандидата на посаду”. Крім того, в декларації за 2023 рік Панов вказав, що отримав в 2023 році в КНП “Український реабілітаційний центр” заробітну плату отриману за основним місцем роботи в сумі 297424 грн, тобто за 5 місіяців роботи, або в середньому 59485 грн за місяць.

Звернемо увагу! В Юконтрол вказана юридична адреса КНП “Український реабілітаційний центр”: Луганська обл., Сєвєродонецький р-н, місто Сєвєродонецьк, пр.Центральний, будинок 54 Б. Виникає питання, як на непідконтрольній території зареєстрували нове підприємство створене в 2023 році? Де знаходиться це підприємство на підконтрольній території чиновники не звітують (зміни до держреєстрів не роблять) і роботу комунального підприємства в соцмережі фейсбук і на офіційному сайті не особливо рекламують. Крім Реклами від начальника Сєвєродонецької МВА Олександра Стрюка що цей центр, шось і колись буде робити і звітує на про-президентському медіа-ресурсі(!!!), що нібито вже (09.04.2024р.) шось робе (а точніше знову обіцяє) без демонстрації відповідних унікальних фото і відео, без запрошення пацієнтів для лікування і звітування скільким пацієнтам надана допомога. Цікаво, що в закладі ще є і меддиректорка  Людмила Шипило, яка теж отримує зарплату за “розроблення високих стандартів медичної практики”.  Через три місяця вже буде рік підприємству- коли реальна робота буде, а не “девятимісячний онлайн” (дивіться перелік в скріншоті нижче”) імітації роботи?

Нагадаємо, що НАЗК роз’яснює, яка відповідальність передбачена за неподання або несвоєчасне подання декларації

Кримінальна відповідальність за ст. 366-3 КК України, адміністративна відповідальність за ч. 1 ст. 172-6 КУпАП.

За умисне неподання суб’єктом декларування декларації передбачена кримінальна відповідальність у вигляді штрафу від 2500 до 3000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк від 150 до 240 годин, або обмеження волі на строк до 2 років, або позбавлення волі строком на 1 рік, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років (ст. 366-3 КК України).

За несвоєчасне подання без поважних причин декларації передбачена адміністративна відповідальність у вигляді накладення штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (ч. 1 ст. 172-6 КУпАП).

Суб’єктами адміністративної або кримінальної відповідальності за неподання або несвоєчасне подання декларації є особи, які зазначені у п. 1, пп. «а», «в» – «ґ» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону, які відповідно до ч.ч. 1, 2 ст. 45 Закону зобов’язані подавати декларацію.

! Відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, підлягають внесенню до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення (Реєстру корупціонерів).

Читайте по темі: Чоловік начальниці Управління охорони здоров’я Сєвєродонецької МВА Шведової у 2022р. став начальником Рубіжанської лікарні, і сім’я «здоїла» бюджет на майже 3 млн зарплатні в 2023р. в трьох установах!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *