Dialectic: Засновник хедж-фонду Bridgewater та мільярдер Рей Даліо закликав великих інвесторів виводити активи зі США

Засновник хедж-фонду Bridgewater та мільярдер Рей Даліо закликав великих інвесторів виводити активи зі США, щоб урятувати їх від потенційного громадянського конфлікту, пише Dialectic.

“На його думку, шанси на другу громадянську війну в США вищі, ніж один із трьох, але вона необов’язково буде збройною, пише сат. – Висока ймовірність, що штати почнуть саботувати та ігнорувати рішення федеральної влади протилежних політичних переконань.

Теоретично це може призвести до підриву боргової системи та фондового ринку США.

При цьому Даліо вважає, що капітал можна приховати в країнах із профіцитом бюджету, внутрішнім порядком та нейтральністю до міжнародних конфліктів: Індії, Сінгапурі, Індонезії, Малайзії, В’єтнамі.

У попередні роки мільярдер виступав із критикою капіталізму та закликав до реформ, щоб уникнути війни між класами. Крім того, він пропонував працювати над зниженням нерівності в доходах, інвестувати в охорону здоров’я, освіту та підвищувати якість життя, щоб уникнути соціальних конфліктів: «У ситуації, що склалася, не винні ні багаті люди, які експлуатують бідних, ні людська лінь і бюрократія. Головна причина у тому, як працює капіталістична система”.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *