Дільничні офіцери поліції Луганщині отримали планшети за програмою ПРООН «Громадська безпека та соціальна згуртованість»

В м. Сєвєродонецьк представники ПРООН в Україні передали поліції Луганщини 10 планшетів для дільничних офіцерів поліції Білокуракинського та Новопсковського районів. Повідомляє відділ комунікації поліції Луганської області.

У 2017 році східним офісом ПРООН в Україні розпочалась активна робота з 10 громадами Луганської області за програмою «Громадська безпека та соціальна згуртованість».

В рамках цією програми проводились щомісячні збори представників місцевої влади, активістів, органів поліції з обговорення актуальних питань з громадської безпеки, що турбують громадян та впроваджувались грантові проектів серед громад.

Так, за рішенням ініціативної групи ПРООН, з метою застосування новітніх форм та методів роботи поліції та для покращення ефективності виконання службових обов‘язків для дільничних офіцерів поліції Білокуракинського та Новопсковського відділів поліції було виділено десять планшетів.

«На ці планшети будуть встановлені спеціальні програми, за допомогою яких дільничні, які працюють у віддалених населених пунктах сільської місцевості, зможуть удосконалити свою роботу, стануть більш мобільними та оперативними при вирішенні проблемних питань громадян», — зазначив начальник Управління превентивної діяльності підполковник поліції Максим Окопний.

Співпраця між поліцією та східним офісом ПРООН в Україні в рамках програми «Громадська безпека та соціальна згуртованість» продовжується і у 2018 році.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *