Діти з Луганщини насолоджуються відпочинком у Хорватії

Діти з Попаснянського та Новоайдарського районів Луганщини, з міст Щастя та Сєвєродонецьк, селищ Новотошківське та Станиця Луганська відпочивають на узбережжі Адріатичного моря.
 
Діти, які проживають поблизу лінії зіткнення в Луганській області, в ці дні насолоджуються кришталево чистим морем, проживанням в затишних будиночках, спортивними іграми, природою та спілкуванням з доброзичливими людьми з усього світу. Теніс, бадмінтон, баскетбол, плавання, участь в концертах самодіяльності, дискотеки та інші розваги – до їхніх послуг.
1
«Я у захваті від Адріатичного моря! Воно прекрасне – чиста вода, чайки, кораблі вдалечині, прекрасний вигляд на маяк. Це дуже вражає», – захоплена відпочинком Софія Пасєчнік.
«Найбільше мені сподобалося, що ми здружилися та робили кожну справу разом!», – ділиться враженнями Настя Берест
«Дуже цікаво чути безліч іноземних мов навколо, іноді можна здогадатися, про що мова, а іноді доводиться уважно слухати перекладача», – каже Ліза Зуй.
2
Відпочинок дітей з Луганщини у Хорватії став можливим завдяки відповідним домовленостям МТОТ, за активної участі Посольства України в Республіці Хорватія, Міністерства демографії, сім’ї, молоді та соціальної політики Республіки Хорватія, Луганської ОВЦА, ПАТ «Укрзалізниця» та МБФ «Карітас України».
Нагадаємо, 27 липня з Києва до с. Савудрія поїхали 86 дітей з Луганщини, у супроводі 8 дорослих.
Програма оздоровленнярозрахована на майже 300 дітей від 10 до 15 років, які проживають у наближених до лінії зіткнення районах Донецької та Луганської областей і передбачає три заїзди по майже 90 дітей в кожному. Програма триватиме до 27 серпня поточного року.
Видатки на забезпечення відпочинку дітей безпосередньо у Хорватії взяла на себе хорватська сторона.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *