Дитячий креативний простір #DRUZI_hub відкрито в 12-й школі Лисичанська

Під такою назвою, в Лисичанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 12, відкрито перший в місті дитячий креативний простір. Повідомляє відділ освіти Лисичанської міської ради.

Проект простору був розроблений учнями школи та представлений на першому дитячому Хакатоні Луганської області у квітні 2018 року, де він знайшов підтримку від підприємця з Харкова О. Сінчалова, і вже в травні була отримана перша допомога для розвитку проекту: сучасну машинку для шиття. Ідея створення проекту полягає в тому, що облаштування кімнати учні виконують власноруч, за підтримки вчителів школи та партнерів проекту МБФ «Жовто-блакитні крила» та «Генерація UA» (м. Сєвєродонецьк). Для цього, перш за все, організовано сортування сміття, по школі встановлено контейнери: папір, пластик, джинс, батарейки. Таким чином вирішується дві проблеми: екологічна та отримання сировини для виготовлення меблів та предметів декору для «хабу». З пластикових пляшок та джинсової тканини виготовляються пуфи для сидіння, оббивка для диванів, штори тощо. Паперова сировина здається у пункти прийому, таким чином з’являються кошти на придбання інших матеріалів.

Фото lis.gov.ua

На початку жовтня, при участі тренера від проекту «Генерація UA» Віктора Конопкіна, з учнями старших класів проведено тренінг з соціального підприємництва, шляхом якого створено команду активістів та розподілено обов’язки щодо роботи над створенням креативного осередку, під який школою виділено незайняту класну кімнату. Протягом місяця кімнату відремонтовано самими дітьми, оснащено меблями та сформовано локації для різного виду активностей: перегляду фільмів, змагань з настільних ігор, проведення міні-концертів, ворк-шопів на різну тематику. Окремо створено перелік правил для тих, хто перебуває в #DRUZI_hub та розроблено пропускну систему.

6 листопада креативний простір #DRUZI_hub офіційно запрацював. Окрім того, тут вже була проведена дружня зустріч по обміну досвідом з представниками схожого осередку з м. Краматорськ (Донецька область).

Фото lis.gov.ua

#DRUZI_hub відкритий до ідей співробітництва та проведення творчих зустрічей, тренінгів, майстер-класів, спрямованих на розвиток сучасної молоді.

.

Поддержите  редакцию!

Расскажите о нас друзьям

Подпишитесь на ZARAZ.INFO  

в вашем  «Facebook» и «Youtube»

.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *