Гайдая треба не послом в Казахстан, а на фронт і визволяти Луганщину, а з його підлеглих зробити батальон,- Пригеба

У звязку з тим, що в верхніх ешелонах української влади почалися так звані чистки і були звільнені також 6 голів обласних адмінстрацій, в соцмережах почались обговрення і вітати чутки, що очільника Луганської обласної державної адміністраці ( яка паралелельно носила чи носить, ще дві назви — війсково-цивільна, війскова) Сергія Гайдая звільнять і відправлять послом в Казахстан. З розвитком подій щодо свого звільнення, знайомий і сам Гайдай, який на днях на радіо НВ заявив: «Де мене бачить президент, там і буду». Ретороричне питання від ZARAZ.INFO: а якщо ні де не баче?

Як екс-голова війскової адміністрації (а також війсково-цивільної) і при мундирі з діючим позивним «РОНІН», по честі і совісті треба ідти на фронт і не в тил, а на передок- звільняти Луганщину. Саме так наголошує блогер-пенсіонер Григорій Пригеба у своєму відео в ютуб.

До речі, якщо Гайдай був/є головою цивільної і війскової адміністрації, дуже ймовірно він отримував(є) дві зарплати: цивільну і військове матеріальне забезпечення.

Відео в ютуб Г.Пригеби/ «гайДАЯ треба не послом в Казахстан, а на фронт і визволяти ЛУГАНЩИНУ».

Якщо відфільтрувати епотажну промову Пригеби від «зайвих» слів, то блогер каже і пропонує цікаві речі, які підкріплює демонстрацією документів (див. відео):

» Гайдая мусолять, та заспокойтесь! Якщо його кудись пропонують, це ж сьогодні теж не дуже гарно для України. В який його Кахахстан, який він дипломат? Там теж не дурні люди. Зайдуть загуглять, подивляться, Йому 319 народних депутатів виражали недовіру! Я вже не кажу про недовіру від Закарпатських депутатів, які звертались в 2019 році до президента України.

Це ж людина не та! Яку треба посилати в таку державу як Казахстан. Там теж не дурні, скажуть кого ви к нам присилаєте? Це повинна бути безупречна, кристальна чиста людина! Дипломат дійсно! До мозгу костей і з відповідною освітою.

А цей на війні себе проявив? Якщо він каже що, куда його президент пошле, туди він і поїде, він в команді президента.

Слухай Серега, ти «Безстрашний самурай», ти сам себе так назвав. Ти себе обвісив зброєю. Збери бл@ всю цю шайку лейку, яку ти призначив ще пі року назад. Бл@ всі ці 20 адміністрацій. В тебе там є люди призивного віку, в кожній адміністрації, по 20 чоловіків як мінімум (це буде батальон — ред.). В тебе є якийсь командир частини (Юрченко), який зрадив бл@ своїх війскових і дриснув з Рубіжного. Ти його зараз призначив головою адміністрації. В тебе є Пшик, який збіжав во Львов, який призовного віку, він хотів служити- давай його всю команду МНСників! У тебе Стрюк (керевник Сєвєродонецької ВА) цей полковник цілий, вдумайся! Полковник болтається, бездарь цей! Там у нього ціла банда мусоров бл@.

Хлопці ідіть і визволйте Луганську область!

Тем более, що ти її пообіцяв визволити. Кремінну коли, молодець з памяттю в тебе гаразд. Правильно, вже1 січня повинні бути де, в Кремінній! І поїхали, поїхали ви знаєте цю область!

Це Ганьба, який він дипломат бл@?

Ми вже терпимо, терпимо цього баригу бл@, який крав до 24 лютого, просто набивав собі кармани на переселенцях, на будівницьтві, чи крадівництві. Ми вже привикли до цього. Який перший збіг бл@, ще раз нагадую, він перший збіг 24 лютого, покинув область. Привів все в хаос бл@! Де там і мародерство було.

До речі, сьогоді я впевнений коли ідуть всі ці обшуки, відкриваються кримінальні справи, перевірте, як вони годували діточок у Сєвєродонецьку, які не ходили у школу і списували мільони. Я ще нагадував на якісь повірки лічільників- списували. Списували на якісь матеріали. Щось коли вони бомблять, вони типу щось востанавлювали. Скільки солярки списали? Все це треба перевірити!

І. Шоб вони іскупили себе. Всіх бл@ на фронт! Всі на фронт!

Гайдай бл@ вже міняй позивний свій! А якщо ти безстрашний самурай, так роби батальон «Самурай» і вперед! На визволення Луганщини!

Я готовий до вас приєднатися, мені 61+, я готовий до вас приєднатися! Зробіть так щоб мене призвали. І призиваю всіх чиновників! Ви називаєтесь війсковими адміністраціями. Давайте …. визволяти Луганщину, а не сидіти в Дніпрі і там про щось мріяти і бухарезити. Вперед всі на визволення Луганщини! Гайдай сказав, що вже до Нового року(2023) ми вже в Кремінній. І майже взимку вся Луганщина буде українською.

А Казахстан? Не роби це, там теж не дурні люди!

А тим паче, що Гайдай повністю озброєний, в наколенніках, повністтю він в цьому- в броніжилеті. Хизоваться і понтоваться, це ж не те кіно!

Серега! Батальон! В тебе ще там Щастинський твій є корішок, який зараз де там в Кремінной голова адміністрації? Всіх давайте збирайте — робіть батальон. Пропонуй президенту. І батальон цей дай-гай-Гайдай і Самурай і на Луганщину.Оце вихід буде. Слава Україні! Луганщина це Україна!»