ГО «СХІДНА ВАРТА» для звітування перед виборцями депутатам, депутатським фракціям і комісіям запропонувала створити персональні web-сторінки

На початку березня  громадська організація «СХІДНА ВАРТА» звернулася до депутатів Лисичанської міської ради, голів депутатських комісій і фракцій (е-листами),  до міського голови Сергія Шиліна  з проханням депутатам, депутатським фракціям і комісіям створити окремі персональні web-сторінки, щоб у виборців була можливість  постійного доступу до інформації стосовно відкритості і прозорості роботи депутатського корпусу, а у депутатів зворотній зв'язок з виборцями. Повідомляє www.zaraz.info.

Окремі персональні web-сторінки 36-ти депутатів, 4-х депутатських фракцій і 4-х депутатських комісій на сайті Лисичанської міської ради (а також на інших ресурсах мережі Інтернет) дадуть можливість виборцям у порівнянні  аналізувати роботу депутатів, депутатських фракцій і депутатських комісій, робити висновки  стосовно їх діяльності, забезпечать зворотній зв'язок — що в цілому буде сприяти розвитку місцевого самоврядування з метою поліпшення якості життя у громаді.

Сподіваємося, що депутати підтримають цю прогресивну ініціативу.

 


 

Депутатам Лисичанської міської ради

 

Звернення

З метою інформування виборців про персональну відкриту і прозору діяльність кожного  з 36-ти депутатів Лисичанської міської ради, Просимо Вас:

1. Внести на розгляд депутатських комісій і порядку денного чергової сесії Лисичанської міської ради  проект Рішення про створення на сайті Лисичанської міської ради  окремих 36-ти сторінок для звітів про діяльність і висвітлення роботи 36-ти депутатів міської ради і 4-х(?) сторінок про діяльність фракцій (депутатських груп) і окремих 4-х сторінок про діяльність депутатських комісій

 

2. Внести на розгляд депутатських комісій і порядку денного чергової сесії Лисичанської міської ради  проект Рішення щодо обов’язковості (річного і піврічного) звітування про діяльність і рекомендації висвітлення персональної роботи 36-ти депутатів Лисичанської міської ради у мережі Інтернет (на сайті Лисичанської міськради, в соцмережах, персональному сайті).

 

3. На сесії Лисичанської міської ради у порядку оголошення від депутатських фракцій і постійних депутатських комісій рекомендувати депутатам створити «персональну сторінку депутата» у соціальних мережах (наприклад фейсбук)  з метою висвітлення депутатської діяльності і розміщення на сторінці звітів, звернень інших депутатських документів.

 

4. Проінформувати виборців про ссилки (лінки) на сторінки депутатів у Інтернет де можна буде знайомитися з депутатською діяльністю і інформацією про депутатів, про роботу фракцій (групп) і депутатських комісій.

Про вжиті заходи інформацію просимо надіслати на поштову адресу: 93100, Луганська область, м. Лисичанськ, вул. Грушевського, а/с- №8. Також просимо надіслати відповідь на електрону адресу [email protected].

З повагою,

Прес-секретар ГО «СХІДНА ВАРТА»  

В.Є. Хапчук

 


 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *