Громадській організації «ВПО України» 2 роки!

Громадська організація «ВПО України» оголосила про початок святкового тижня на честь 2-річчя ГО “ВПО України”! До 21 червня організація буде щодня ділитися цікавими історіями про свою організацію, про досягнення та плани на майбутнє. В мережі інтернет публікації виходитимуть під тегом #ВПОУкраїни2роки

Протягом цього тижня ви дізнаєтесь більше про команду ГО «ВПО України» , співзасновників та види допомоги, яку органзіція надавала і надає. Будуть цікаві питання, активності, а на завершення – грандіозний конкурс! 21 червня буде проведено розіграш дуже класних призів.

Щоб взяти участь у розіграші:

Викладайте історії, пов’язані з нашою організацією: як ГО “ВПО України” допомогла вам або вашим близьким, що ви побажали би нам, слова вдячності тощо.

Відмічайте сторінки ваших публікацій через @ та обов’язково використовуйте тег #ВПОУкраїни2роки

.

Невеликий натяк на фінальний подарунок.

За цей час організація допомогла сотням тисяч внутрішньо переміщених осіб освоїтися на нових місцях, знайти житло, роботу і нові можливості. Мета організації – забезпечити гідне життя для всіх переселенців, допомогти їм подолати труднощі та знайти свій шлях до нових успіхів.

ГО “ВПО України” – це команда волонтерів, експертів, підприємців і громадських діячів, які об’єдналися заради спільної мети. Долучайтеся до громадської органазіції “ВПО України” і ви! Разом ми можемо більше.

#ВПОУкраїни2роки#РазомМиСила#ПереживемоСкладніЧасиРазом#ГОВПОУкраїни

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *