Грошова допомога від ООН: хто може подати заявку з 18 квітня

Українці, що постраждали від війни, знову зможуть розраховувати на допомогу від ООН. Поновлено можливість реєстрації на допомогу буде уже 18 квітня, повідомляє «24 канал«.

Пріоритетними групами для отримання допомоги є найбільш незахищені категорії населення. У разі підтвердження заявки сім’я отримає 6600 гривень на кожну особу. Виплати поділять на 3 місяці.

Хто може отримати допомогу:

  • внутрішньо переміщені особи від 24 лютого 2022 року;
  • ті, хто постраждав через російську агресію в таких областях: Дніпропетровська, Полтавська, Одеська, Запорізька, Кіровоградська, Черкаська, Харківська, Чернігівська, Сумська;
  • люди, які повернулися до своїх місць постійного проживання після вимушеного переміщення.
  • Крім того, на допомогу може претендувати сім’я, яка має лише одного з батьків (або батько, або матір) з одним або більше дітьми віком до 18 років або з людьми похилого віку (55 років і старші); сім’я, очолювана одним одиноким/кілька одиноких людей похилого віку (55 років і старші) або людиною похилого віку з однією дитиною або кількома дітьми віком до 18 років); прийомні сім’ї, які займаються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (документально підтверджені).

Крім того, дохід домомгосподарства має становити менш ніж 5400 грн на одного члена сім’ї. Якщо ви уже отримуєте допомогу від іншої агенції ООН/гуманітарної організації, ви не можете бути зараховані на допомогу УВКБ ООН.

Ті ВПО, які вже надали свої дані для включення до програми грошової допомоги УВКБ ООН, отримають свої виплати за умови, що вони не отримували грошової допомоги від іншої організації.

Детальна інформація про програму, умови та адреси пунктів збору даних на грошову допомогу від УВКБ ООН — за посиланням.