Інструкція для корупціонєров-початківців від Дєдушки (сатіра)

 

Інструкція для корупціонєров-початківців від Дєдушки 

 

Гражданє, будущі корупціонєри, а чи знаєте ви закон про боротьбу з корупцією так, як знає його Дєдушка ?

Це було не запитання, а ріторіческий вопрос, бо ви так як дєдушка нічогісінько про цей закон не знаєте, а тому в перериві між просушкою сухарів читайте Дєдушкині наставлєнія…

А тому увага — запам’ятайте, для вас цей Закон — самий страшний у світі закон. .. конєшно , після кримінального кодексу.

Тому його нужно соблюдать і боятися.

Однако, зараз я вас навчу як його соблюдать, щоб не боятися.

По-перше, ніхто з вами, бісовими корупціонєрами, боротися не буде, тому шо не положено по закону, бо закон у нас не про боротьбу з корупцією, а ПРО ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ, а це дуже сільно дві великі разніци, єслі не сказать, шо це вообше йокарний бабай.

Поетому, согласно цьому законцу було создано два страшних антікорупціонних органа :
— один НАЗК називаєця, який тіко розробляє програми як вас, бісових синів, запобігать од корупції і збирає всі 45 млн декларацій, які фіг хто буде читать, бо нема кому даже їх пощитать.
— а другий — НАБУ називаєця, це орган зі спеціальними полномочіями, який занімаєця тіко спеціально уполномоченими субєктами корупційних діянь , тоб-то тими у кого є вдома у чулані на заставу ре менше ніж 100 млн гривень .

Так шо ніхто з вами, занюханими неуками, боротися не буде і не собираєця.

Но !!!
Береженого Бог береже, як казала та монашка!

І поетому я вам написав інструкцію- як себе красіво і нестандартно вести в биту і в жізні, не говоря уже про службу, шоб не подумали, шо ви клієнт НАБУ.

Значить так , во-пєрвих , зразу попереджаю – хабарі брать ніззя !
— і як не удівітєльно – давать їх тоже чомусь ніззя.

Дєдушка думає, шо то якась правова колізія, но – закон є закон!

І от тепер вознікає вопрос – а як чесному будущому корупціонєру чесно служить і не попасть при таких колізіях правових під жернова правосудія ?

Шо ж це получаєця? — що тоді треба зовсім відмовитися від нашого звичаєвого права ?
Так люди не поймуть !!!
особенно ті, які знаходяця наверху служебной лєстніци і завдяки кому ви, бісові неуки, занімаєте високі посади на виконання функцій держави.

Но, повернемося до нашого науково-практіческого коментування Закону.
Стаття 23 оного закону хоть і обмежує вас, бісових посіпак, но РОЗРІШАЄ БРАТИ ПОДАРКИ. 
 Но Особливу увагу хочу звернути, шо она стаття, ніяким чином вас, жлобів скупердяйських, не обмежує і навіть не забороняє ДАВАТИ ПОДАРКИ !
Пойнятно ? Я доходчіво пояснив чи нє ?

Ця стаття каже, шо «… можуть приймати подарунки, які відповідають загальновизнаним уявленням про гостинність, якщо вартість таких подарунків не перевищує один прожитковий мінімум одноразово, а сукупна вартість таких подарунків, отриманих від однієї особи ( групи осіб) протягом року, не перевищує двох прожиткових мінімумів..»

Тоб-то – ГОСТИННІСТЬ НІХТО НЕ ВІДМІНЯВ, а даже наоборот.

Тепер Вам всім повинно бути пойнятно ( і про це треба регулярно на предпріятіях проводити інструктажі) , шо на кожному подарку повинен бути цінник від приватного продавця з базару і ціна повинна бути вказана бодай на 1 копійку менша ніж той мінімум.

І не дай вам боже робить групові подарунки – це показник поганого виховання. Бо не може група із десяти високопосадовців дарити шефу один общій подарунок на загальну суму 1500 грн. Це ж ганьба. 
Ви шо зума зійшли ? 
У вас шо? — нема поняття про загальноприйняті уявлення про гостинність ?

Шеф подумає, шо вам не притаманна гостинність і підете ви к хрінам собачим , наприклад, з целью познать жізнь під наступну волну мобілізації у АТО на год .
Або вам принесе хтось подарунок на 1501 гривню і в цей момент випадково у ваш кабінет зайде якийсь дільничний поліцай у якого вже буде ваша явка з повинною …
Ги…

Одним словом , будущі мої корупціонєри-кровосісі, нє нада буть жлобом і нарушать звичаєве право наших предків, а тому нада дарить окремі подарунки од кожного отдєльно і на суму ровно 1499 грн.

І нада зарубіть собі на носу і не забути, шо протягом року нада подарувать ще один подарунок, но не більше, бо по закону ніззя.

Но якшо ви порядочний чиновнік і якшо хочете подарувати і більше, то вам тоді треба шоб дарувала ваша жінка.

Якшо треба дарить кожен місяць шефу подарки, то тоді нехай до шефа в дні прийому приходять з подарками ваша теща, тесть, зять. Якщо їх кількість недостаточна, то тоді ходатайствуйте перед шефом на прийом свого кума, сусіда чи взагалі кого-небудь.

Але правило повинно дотримуватися жолєзно – від однієї людини сума не повинна перевищувати одного прожиткового мінімуму.

І запамятайте, якщо ви купили у магазіні якесь золоте іздєліє за 10 000 гривень, то ровно після його пріобретєнія воно зразу переходить в розряд золотого лому і вам у любом ломбардє його оцінять в 100 гривень. Тому можна сразу купувать на 150 000 гривень іздєлій різних, потом йти в ломбард, оцінювать їх на суму 1499 грн , а вже потім проявлять загальновизнанні уявлення про гостинність.

На цьому свою безкоштовну адвокацьку кансультацію буду заканчівать…
Консультація як подарувать Мерседес по ціні 1499 гривень коштують дорого…

А щоб вас , аспидів необразованих, швидкою Настею зносило.

Да…. Нада запитать шановного професора Хавронюк Микола чи не допоможе йому мій науково-практіческий коментар относітєльно Закону Про запобігання корупції в роботі, як члену Робочої групи Верховної Ради України з питань удосконалення законодавчого забезпечення державної антикорупційної політики в Україні «Антикорупційний порядок денний»

Ну шоб не було розбіжностей…. 
а то вдруг вони там шось упустили…

Alexandr Frantchuk

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *