Керівниця Щастинської РДА, голова Ради ВПО Тетяна Новикова задекларувала місячну зарплату в 26 разів більше виплати переселенцям

Голова Щастинської районної державної адміністрації Луганської області Тетяна Володимірівна Новикова 25 березня оприлюднила е-декларацію за 2023 рік.

Згідно декларцій чиновинця Новикова в 2023 році отримала заробітну плата за основним місцем роботи в Щастинській РДА в сумі 643037 грн, або в середньому 53586 грн на місяць (що в 26 (!!!) разів більше соціальної допомоги переселенцям у розмірі в 2000грн)., а в 2022 році чиновниця отримала 504370 грн., або в середньому 42030 грн на місяць.

Нагадаємо, що голова Щастинської РДА Тетяна Володимірівна Новикова є також депутаткою Щастинської районної ради від Слуги народу» і за сумісництвом голова Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Кіровоградській обласній військовій адміністрації , яка кар’єру чиновниці почала в 2004р., ще при владі Партії регіонів на Луганщині і вже в 2007р. була призначена заступником голови адміністрації Новоайдарського району.

У червні 2023 року голова Щастинської районної військової адміністрації взяла участь у конференції, що відбулася у Дніпрі, де засвітились радісними рукостисканнями з віцепрем’єр-міністром — міністеркою з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України  Іриною Верещук. яка сказала переселенцям стосовно того, що припиняются виплати: «Йдеться про те, що за міжнародними лекалами 2 роки достатньо для того, аби адаптуватися».

Тетяна Новикова (праворуч) з Іриною Верещук на нараді у Дніпрі. Фото із соціальних мереж

Читайте по темі: Голова Старобільської РДА Володимир Череватий отримав 221 тис грн місячної зарплати під Новий рік

Голова Сєвєродонецької РДА Власенко має дохід в 2 рази більше ніж президент Зеленський

Лисогор і більшість керівників війскових адміністрацій Луганської області не подали декларації за 2023 рік. 18.03.2023

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *