Коли обстрілювали Лисичанськ- робітники КП ЛЖЕК №5 прибирали вулиці, а керівницьтво не спромоглося евакуювати документи

Відповідь начальника Комунальне підприємство Лисичанська житлово-експлуатаційна контора №5 Дмитра Полюшка на інформаційний запит громадського активиста Анатолія Рижкова «про розмір місячних витрат коммунальних підприємств з період з березня 2022 року що у ЛЖЕК №5 «відсутня запитувана Вами інформація до 03.07.2022 року, так як вона залишилися в місті Лисичанську» за оцінкою редакції ZARAZ.INFO можна вважати цинічною і брехливою на фоні того, що:

  1. Цинізм. Мешканці Лисичанська можуть згадати який шалений фото-піар був на сторінці РТИ та Лисичанська житлово — експлуатаційна контора №5, коли керівництво цього підприємства в першій половині 2022 року заставляло своїх працівників прибирати вулиці міста Лисичанська, коли його постійно обстрілювали снарядами і ракетами. Все це дійство супроводжувалось відповідною PR-компанією у фейсбук (дивіться для прикладу нижче фото). А керівництво контори на чолі з Д.Полюшко в цей час не спромоглися евакуювати документи (годі і говорити про інше цінне рухоме майно: компьютерне обладнання(у т.ч. з бухгалтерською інформацією) і автотехніку, та інше)?

Скріншот із листа відповіді начальника КП ЛЖЕК №5 Д. Полюшко

2. Брехня- або профнепргиодність? Стосовно відсутності у керівництва підприємства інформації фінасового руху комунального підприємства начальник ЛЖЕК №5 Дмитро Полюшко явно бреше (а якщо ні- то профнепригодний!!!) в наш час тотального проникнення таких інфопрограмних продуктів, як «Дія» або «Приват24». Задамось питанням: зарплати на цьому підприємстві видають як, готівкою чи на карточки? 100%- на карточки і вже давно! Тому і не тільки у бухгалтера цього підприємства, через обслуговуючий банк 100% є цілодобовий доступ до архівів всіх рухів і статистики по рахунку підприємства. І це вам підтвердить любий бухгалтер або ФОП-підприємець.

Скрнішот з фейсбук/ Працівники КП ЛЖЕК №5 прибирать вулиці м Лисичанська в березні і квітні 2022 року, коли місто постійно заходилось під обстрілами мін, снарядів і ракет. Вставляла в фейсбук фото Валерія Бондарева, яка є адміністратором групи «РТИ та Лисичанська житлово-комунальна контора №5» і оскоільки опікувалася заборгованностю абонентів вочевидь є юристом цієї контори (штатним чи по комерційному договору?).

***

Скріншот відповіді начальника КП ЛЖЄК №5 Д. Полюшко на інфозапит

Скриншот

Нагадаємо, що Дмитро Полюшко став начальником КП ЛЖЕК №5 в часи коли керував містом Сергій Шилін, коли його окружила команда з гаслами «патріотів» — «Шведова, Шахова и К» під час місцевого двороцового переворту.

Читайте, что мі писали по теме: Как отчитался начальник ЖЭКа №5 Дмитрий Полюшко на 57-й сессии Лисичанского горсовета? (Видео) 09.02.2019

Что делают ежедневно 90 «дворников» и 71 «слесарь» из 272 штатных работников КП «ЛЖЕК №5»? 16.04.2020

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *