Количество пьющих женщин почти сравнялось с количеством пьющих мужчин (видео)

Між тим, від сурогатного алкоголю постраждати можуть не тільки чоловіки. Останні дослідження західних вчених показали: жінки за кількістю алгкоголю, що випивається ними щороку, майже наздогнали представників сильної статі. В Україні ж така тенденція проявлюється особливо яскраво.

Розширення рамок жіночих обов’язків, економічна криза та загострена соціально-політична ситуація в країні. Все частіше ці фактори стали штовхати до чарки жінок. 

 

Андрій Гайдабрус психіатр, кандидат медичних наук 

 

Если в 70-х годах соотношение мужчин и женщин пьющих было один к двенадцати, то есть, на одну пьющую женщину двенадцать мужчин пьющих, то в девяностых годах это соотношение было один к пяти. То на сегодняшний день, после двухтысячных годов, особенно в молодежной среде это один к двум — один к полтора. 

 

Збільшення кількості жінок, що пьють, розповідають психіатри, це загальносвітова тенденція. Втім, в Україні, в умовах війни та зубожіння населення, вона проявляється особливо яскраво. Якщо так піде і далі, впевнені експерти, кількість жінок, що страждають алкоголізмом зрівняється із кількістю пияків-чоловіків. Загострує проблему не тільки те, що у жінок залежність від спиртного виникає швидше, ніж у представників сильної статі, а й те. що лікувати дам складніше.   

 

Андрій Гайдабрус психіатр, кандидат медичних наук 

 

По поводу лечения, имеет большое значение их эмоциональность, их более тонкая реакция на окружающих. Они эмоционально реагируют на все события, которые происходят. И это приводит к обострению заболеваний, к рецидивам, срывам, к нарушениям трезвости и возвращении к заболеванию, его продолжению.

 

Між тим, зазначають фахівці, жіночий алкоголізм, що прогресує, майже завжди має тяжкі соціальні наслідки — зруйновані сім’ї та позбавлені опіки діти. 

https://youtu.be/pBhUJ3R-IAE

izvestia.kharkov.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *