Колишнього керівника Департаменту Луганської ОДА судитимуть за неподання декларації

Першим слідчим відділом прокуратури Луганської області закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом умисного неподання колишнім заступником директора Департаменту – начальником управління з питань земельних відносин та розпорядження водними об’єктами Департаменту комунальної власності, земельних та майнових відносин Луганської обласної державної адміністрації електронної декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2015 рік, передбаченої Законом України «Про запобігання корупції» за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 КК України

 

У ході досудового розслідування встановлено, що в період роботи на вказаній посаді заступник директора Департаменту – начальника управління ЛОДА з 17.06.2016 по 22.09. 2016, умисно не подав електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2015 рік. Разом з цим, вказана службова особа, достовірно знаючи про подання декларації у разі припинення діяльності з 01.09.2016 чи пізніше цієї дати, будучи обізнаним про відповідальність за умисне неподання декларації умисно не подав електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функції держави або місцевого самоврядування, передбаченої Законом України «Про запобігання корупції» перед звільненням.

Слідчими прокуратури області спільно зі співробітниками Управління захисту економіки в Луганській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України проведено комплекс слідчих (розшукових) дій, за результатами яких зібрана сукупність доказів, котрі беззаперечно доводять провину злочинця.

На цей час у кримінальному провадженні обвинувальний акт направлено до суду для розгляду по суті.

Процесуальне керівництво під час досудового розслідування та в ході судового розгляду здійснюється відділом прокуратури області.

 

Довідково: санкція ст. 366-1 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 2 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *