Кому війна, а дружині голови Сєвєродонецької РДА «дистанційна» заробітна плата в Щастинській РДА

Голова Сєвєродонецької районної адміністрації Луганської області Роман Геннадійович Власенко в деклараціях задекларував, що його дружина Алла Геннадіївна Власенко отримувала заробітну плату за основним місцем роботи в Щастинській районній державній адміністрації Луганської області за 2023 рік у сумі 151849 грн (або в середньому 12654 грн на місяць), за 2022 рік у сумі 77518 грн. У 2021 році, в 2020, згідно декларації чоловіка Алла Власенко доходів не мала, тобто ніде не працювала. Повідомляє ZARAZ.INFO.

В єдиному державному реєстрі декларацій в пошуку декларації «Власенко Алла Геннадіївна» відсутні, тобто можна припустити, що Алла Власенко працює в Щастинській РДА не на посаді державного службовця, а технічною працівницею, наприклад прибиральницею чи водієм.

Згідно декларації Р. Власенко за 2023 рік , чиновник Роман Геннадійович отримав «Інше. Допомога на проживання ВПО» у сумі 24000 грн в Департаменті соціальної політики виконкому Івано-Франківської міськради, а його дружина Алла у тій самій установі отримала «Інше. Допомога на проживання ВПО» у сумі 60000 грн. Тобто сім’я Власенко з 2022 року евакуювалась і проживає у Івано-Франківську, що підверджують чисельні дописи в фейсбук з Івано-Франківщини самого Власенко.

Витяг з декларації за 2023р. Романа Власенко

А тепер Увага! Керівництво і голова Щастинської РДА Тетяна Новікова позицінують свою чиновничу роботу у місті Кропивницький Кіровоградської області у тому числі за сумісництвом у якості  голова Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Кіровоградській обласній військовій адміністрації.  А дружина чиновника Власенко, яка отримує зарплату в Щастинській РДА мешкає в Івано-Франківську!

Питання від редакції ZARAZ.INFO: 1) Виникає питання ким працює Алла Власенко в Щастинській РДА, що виконує свою роботу дістанційно чи в «режимі відрядження» від чоловіка, що декларацію не подавала? 2) І багато мешканців/переселенців з Попасної чи з інших міст Луганської області отримали роботу в Щастинській РДА, чи получили запрошення для роботи (чи прийняти участь у конкурсі) в інші адміністрації Луганської області з 24 лютого 2022 року?

А ви як гадаєте, чи що знаєте? І що відповість в коментарях до цієї публікації з цього приводу сам Власенко. або його дружина?

(*Примітка: в фотоколажі обкладинки використане фото з фейсбук сторінки Романа Власенко).

***

Читайте по темі: Керівниця Щастинської РДА, голова Ради ВПО Тетяна Новікова задекларувала місячну зарплату в 26 разів більше виплати переселенцям

 Голова Старобільської РДА Володимир Череватий отримав 221 тис грн місячної зарплати під Новий рік

Голова Сєвєродонецької РДА Власенко має дохід в 2 рази більше ніж президент Зеленський

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *