Літературний конкурс  “ПИШІТЬ ВДОМА” 

 

 

 

Літературний конкурс  “ПИШІТЬ ВДОМА” 

Мета:

Допомогти молоді, волонтерам і ветеранам АТО/ООС, членам їх сіме справлятись зі складними умовами карантину та невизначеності

Географія:

Донецька та Луганська області (підконтрольні уряду України території), Дніпропетровська, Житомирська, Запорізька області.
Роботи з інших областей приймаються та публікуються (без редагування) на сайті Конкурсу у розділі «Інше», але у Конкурсі участі не приймають, а у Збірку робіт Конкурсу увійдуть лише окремі з них, відібрані Організаторами Конкурсу.

Строки: квітень-липень 2020 р.

Результати:

  • Надіслані роботи будуть відредаговані та (після узгодження з автором) опубліковані на сайті, після чого посилання на ці публікації будуть поширені через соціальну мережу Facebook.
  • Після проведеного голосування будуть визначені Переможці Конкурсу (по кожній з п’яти областей у чотирьох номінаціях).
  • Переможці Конкурсу отримають Дипломи переможців.
  • Роботи, що брали участь у Конкурсі, увійдуть у Збірку робіт Конкурсу «Пишіть вдома-2020» (у форматі електронної книги)

 

 

У В А Г А !
Для подачі Заявки на проходження Навчального курсу натисніть сюди та уважно заповніть коротку Форму

Обіцяємо:

  • для авторів — автори матимуть змогу пройти безкоштовний вебінар зі сторітеллінгу. Ми безкоштовно відредагуємо та поширимо твори та вони гарантовано увійдуть у список голосування та у збірку Конкурсу. У разі перемоги у Конкурсі (по своїй області та у своїй номінації) Автор отримає Диплом переможця (та, можливо, пам’ятний подарунок);
  • для спонсорів — у разі згоди, подяка спонсору за участь буде згадуватися у публікаціях Конкурсу та у Збірці робіт Конкурсу;
  • для інформаційних спонсорів — у разі згоди, подяка інформаційному спонсору буде згадуватися у публікаціях Конкурсу та у Збірці робіт Конкурсу;
  • для читачів — цікаві історії, право обирати найкращих та можливість отримати Збірку робіт Конкурсу.

Проєкт реалізується в межах Програми ООН із відновлення і розбудови миру за фінансової підтримки уряду Нідерландів.
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *