ЛОО КВУ обращается к Президенту уволить главу Станично- Луганской ВГА Золкина

kvu-emblema

Шановний Пане Президенте!

 21 вересня 2016 року уповноваженим представником України була підписана рамкова угода про розведенні військ на трьох ділянках, що сторони мали зробити на протязі 13 днів. Проте у селищі Станиця Луганська ця угода не виконана досі. Показово, що проти неї зразу виступила районна військово-цивільна адміністрація на чолі з Юрієм Золкіним. А дружня до останнього групка громадянських активістів розпочала інформаційну кампанію та акти протесту проти розведення військ, безпідставно заявляючи, що усі жителі селища начебто проти цього.

В дійсності саме у Станиці Луганській розведення військ крім військової та політичної складових (як крок у здійсненні безпекових заходів у Мінському процесі), має ще й гуманітарне значення. З вересня 2016 року сторони конфлікту тут практично не використовують важку зброю, проте цивільні об’єкти регулярно попадають під обстріли під час перестрілок зі стрілецької зброї та гранатометів. Звичайно, що розведення військ на 2 кілометри зробило б неможливим обстріли селищі з легкої зброї принаймні на лінії розведення.

Тож дії пана Юрія Золкіна явно суперечать, за нашою оцінкою, життєвим інтересам мешканців селища Станиця Луганська. . Так вважають і в осередку нашої організації в Станиці Луганській.

Що стосується національних інтересів України, то ми переконані, що вони полягають у припиненні військового конфлікту шляхом мирних переговорів. При цьому Україна має мати репутацію договороздатності. Хто буде підписувати «дорожню карту» з країною, яка, через позицію місцевих чиновників, не виконує попередні домовленості?  Угоди, які підписуються від імені країни, мають чи законним чином денонсуватися, чи виконуватися. На наше переконання, не може людина, яка представляє Державу на рівні району, перешкоджати виконанню угоди, підписаної від імені цієї Держави. Це нонсенс.

Через такі обставини пропонуємо невідкладно звільнити з посади голову Станично-Луганської районної адміністрації – керівника Станично-Луганської військово-цивільної адміністрації Юрія Золкіна. У зв’язку з діяльністю, що шкодить як державним інтересам, так і насущним інтересам територіальної громади Станиці Луганської.

 

Голова правління ЛОВ ВГО КВУ                                              О.О. Свєтіков

 

http://svsever.lg.ua/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *