Луганський національний університет імені Шевченка отримав грант від ЄС на суму 1 582 841,75 євро

Луганський національний університет імені Шевченка отримав грант від ЄС на суму 1 582 841,75 євро

У рамках проєкту ,,Підтримка Європейським Союзом закладів вищої освіти на Сході України” Луганський національний університет імені Тараса Шевченка став координатором та виконавцем проєкту ,,Інтенсифікація впливу вчителів Луганської області на процеси примирення та встановлення миру”.

Метою виконання цього проєкту є реабілітація регіону, постраждалого від військового конфлікту на Сході України. Основними задачами є створення й обладнання низки освітніх центрів із запровадженням відповідних освітніх програм, підготовка студентської молоді до роботи з населенням регіону, яке втратило робочі місця або має психологічні травми; формування національної свідомості громадян; підготовка вчителів для реалізації програм через створені й обладнані центри в Луганському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти та районах нашої області.

Університет спільно з партнерами та громадськими організаціями післядипломної та педагогічної освіти втілює в життя цілі, згідно з програмою Європейського Союзу. Згідного зазначених термінів реалізація буде відбуватися протягом 2 років. Нині розпочалися ремонтні роботи на університетському об’єкті у м. Рубіжне, де реконструюють й утеплюють будівлю, змінюють призначення багатьох кабінетів у відповідності до умов та відновлюють гуртожиток.

Вікторія Калініна,

прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка

Цей матеріал був підготовлений за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст цього документу є виключно відповідальністю ДЗ ,,Луганський національний університет імені Тараса Шевченка”, і ні в якому разі не може розглядатися як позиція Європейського Союзу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *