Мешканця Луганщини засуджено до 5 років позбавлення волі за НАДАННЯ хабара службовій особі

Мешканця Луганщини засуджено до 5 років позбавлення волі за надання неправомірної вигоди службовій особі

Біловодським відділом Старобільської місцевої прокуратури підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно місцевого мешканця за фактом вчинення ним кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 369 КК України (надання неправомірної вигоди службовій особі), ч. 2 ст. 309 КК України (незаконне придбання та зберігання наркотичного засобу, вчинені повторно) та ч. 1 ст. 315 КК України (схиляння до вживання наркотичних засобів).  Повідомляє прес-служба прокуратури Луганської області.

Встановлено, що підозрюваний у вчиненні злочинів, пов’язаних з незаконним обігом наркотичних засобів, вчинив корупційне правопорушення. Так, з метою внесення недостовірних відомостей у трудову книжку про стаж роботи, останній запропонував та надав керівнику одного з державних підприємств регіону грошову винагороду у розмірі 1500 гривень.

 

На цей час Біловодським районним судом зловмисника визнано винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 369, ч. 2 ст. 309, ч. 1 ст. 315 КК України, та засуджено до 5 років позбавлення волі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *