Мешканця Новопсковщини судитимуть за незаконну порубку дерев у захисному лісовому насадженні

 

Новопсковським відділом Старобільської місцевої прокуратури здійснювалось процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно місцевого мешканця за фактом незаконної порубки дерев, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 246 КК України. Повідомляє  прес-служба прокуратури Луганської області (за матеріалами Новопсковського відділу Старобільської місцевої прокуратури).

 

 

Встановлено, що на початку листопада 2017 року місцевий мешканець, перебуваючи на території лісосмуги, маючи злочинний намір, направлений на незаконну порубку дерев у захисному лісовому насадженні, за допомогою бензопили спиляв 22 дерева акації, спричинивши державі матеріальну шкоду на суму 20 тис грн. Крім того, вказані незаконні дії останнього призвели до заподіяння істотної шкоди, а саме змінення щільності насаджень та порушення його стійкості.

За результатами проведення досудового розслідування обвинувальний акт з позовом про відшкодування завданої кримінальним правопорушенням матеріальної шкоди направлено до суду.

Довідково: санкцією ч. 1 ст. 246 КК України передбачено покарання у виді штрафу від 300 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 3 років, або позбавлення волі на той самий строк.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *