На базі НВК «Гарант» у Лисичанську стартувала програма малих стипендій з вивчення англійської мови Посольства США в Україні

8 листопада, у Лисичанську на базі НВК «Гарант» відбулося урочисте відкриття програми малих стипендій з вивчення англійської мови Посольства США в Україні English Access Microscholarship Program (Access Program).

Цей проект став можливим завдяки Уряду Сполучених Штатів Америки, тісної співпраці НВК «Гарант» із громадськими організаціями «Молодіжний центр Атлантичної ради України» (м. Київ), Project Harmony, Inc. Ukraine, за сприяння підрозділу цивільно-військового співробітництва Командування Сухопутних військ Збройний Сил України і докладених зусиль адміністрації та вчителів освітнього закладу. Місце в проекті отримали діти 13-15 років НВК «Гарант» та шкіл № 14 та № 24, які відібралися за результатами конкурсу власних портфоліо, мотиваційних листів, резюме та за результатами особистої співбесіди й тестування, перевага віддавалася дітям з незахищених категорій.

На урочистому відкритті були присутні заступник міського голови Андрій Шальнєв, радник з питань преси, освіти та культури Посольства США в Україні Девід Майк Рейнарт, аташе з питань вивчення англійської мови Посольства США в Україні Джон Сілвер, помічниця аташе з питань культури Посольства США в Україні Лілія Шило, директор відокремленого підрозділу іноземної неурядової організації Project Harmony, Inc. Ukraine Андрій Гайдамашко, начальник групи цивільно-військового співробітництва Командування Сухопутних військ Збройний Сил України  полковник Руслан Мирошниченко, а також головний спеціаліст відділу освіти Лисичанської міської ради Людмила Бондаренко, директор Лисичанського методичного центра Євгенія Карпова.

Почесними гостями цього свята були тренери-вчителі англійської мови, що також пройшли конкурсний відбір та отримали можливість стати учасниками програми Access в нашому місті на базі НВК «Гарант»: Ангеліна Вардова, Ірина Чумаченко і учні міста Лисичанська, що стали щасливими учасниками програми Access.

Після урочистої церемонії, вручення дітям листів від Посольства США в Україні про зарахування до програми Access, всі присутні мали змогу взяти участь в тренінгу від Джона Силвера, а потім в неформальній бесіді, за склянкою соку та чаю, задати питання гостям та організаторам заходу та поспілкуватися з «живими» носіями англійської мови.

Відділ освіти Лисичанської міської ради 

lis.gov.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *