На хабарі у 400 доларів США у Сєвєродонецьку затримано доцента одного із факультетів СНУ ім. В. Даля

На хабарі у 400 доларів США у Сєвєродонецьку затримано доцента одного із факультетів СНУ ім. В. Даля

Завдяки злагодженій роботі працівників Управління захисту економіки в Луганській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України та слідчими СУ ГУ НП в Луганській області за процесуального керівництва прокуратури Луганської області викрито на хабарництві викладача одного з факультетів Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля . Повідомляє Управління захисту економіки в Луганській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

Встановлено, що за захист дипломних робіт освітянин вимагав від студентів неправомірну вигоду.

Під час проведення процесуальних заходів було задокументовано факт вимагання та отримання від студента неправомірної вигоди. За успішний захист дипломної роботи студент повинен був надати викладачу 400 доларів США.

Так, у грудні минулого року доцентом факультету було отримано першу частину неправомірної вигоди, 100 доларів США.

17 січня 2019 року, при передачі другої частини хабара 300 доларів США, викладача факультету було затримано.

Вказану особу затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Досудове розслідування триває, наразі вирішується питання про повідомлення особі про підозру та обрання запобіжного заходу.

Затриманому інкримінують вчинення злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *